میخوام پسردار شم میشه راهنماییم کنید

بچه ها من میخوام واس بچه اول اقدام کنم چون قصد دارم فقط ی بچه داشته باشم اونم میخواستم پسر بشه اگه چیزی راجع ب رژیمش میدونید بهم بگید

این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست
https://farzand.net/expert-answer/1312894687-all-the-steps-needed-to-get-gender-boy

1 Likes

ممنونم

1 Likes

سلام شیرین جان منم رژیم پسردارشدن دارم ولی اصلا بهشون اعتمادی نیست.من میشناسم کسیو که موبه مو رعایت کرد همه کار کرد بچش دخترشد وحتی کسی تو گپ بود که آی یوآی تعیین جنسیت کرده بود ولی بچش دختر شده بود.خوبه که آدم بخاطره دل خودش یه چیزا رو رعایت کنه اما اول وآخرهمه چیش دست خداس.اگه قسمتون باشه بهمون میده

4 Likes

دقیقا همین طوره

بله دقیقا همینطوره
منم رژیمم و میگیرم و رعایت میکنم اگ بشه ک بهتر نشه هم بازم خداروشکر
ولی ب هر حال رژیمم بی تاثیر نیست

امیدوارم ک بشه

من فقط سر ازین تست تخمکگذاری در نمیارم نمیدونم چ روزی تست بگیرم و کی نزدیکی کنم واس پسر؟

شما رژیمتون چیه؟

اگه کیت نشون بده برات که خوبه.هروفت دوخط همرنگ افتاد 12ساعت بعدش برو اقدام ولی اگه نشون نداد باید بری سونو.

1 Likes

البته سونو واژینال دقیق تره

این ماه تست زدم ی خط پر رنگ بود یکی خیلی کمرنگ

سیکلت چندروزس؟

آخرشب رژیمی که میگیرم رو واست میفرستم عزیزم

شیرین جان جونم برات بگه من واسه شوهرم معجون درست کردم.طرزتهیه معجون:مغزپسته بادام گردو فندق کنجد پودرزنجبیل دارچین خولنجان همه روآسیاب کردم هرشب 1یا2قاشق ازاینو+موز+انبه+یه دونه تخم بلدرچین+یک قاشق عسل+نصف لیوان شیرهمه رومیریزم مخلوط کن شبی یک لیوان بزرگ میدم بهش.میوه فقط خربزه انگور انبه موز آب طالبی آب هویج مصرف میکنیم.لبنیات وترشیجات تعطیل.روزی یه لیوان دمنوش زعفران دارچین زنجبیل ونبات میخوریم.من خودم انجیرخشک برگه زردآلو مویزمیخورم.

1 Likes

شوهرم ویتامین ای، فولیک اسید ،ژل رویال،جنسینگ،کیوتن،زینک
خودمم ویتامین ای،فولیک اسید،دانه فلفل سیاه،کپسول فرتی لید واین ماه دکتربرام لتروزل نوشت

1 Likes

مرسی عززیزم خیلی کامل بود
ممنونم بابت راهنماییت عززیزم
ایشالا ب زودی خبر مامان شدنت و بهمون بدی

1 Likes

قربونت گلم.برام دعاکن منم به حاجتم برسم

1 Likes

ایشالل عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.