میخوام واسه بچه دوم اقدام کنم استرس دارم

سلام دوستان من ۳۴ سالمه و یه دختر دسته گل دوسال و هفت ماهه هم دارم میخوام واسه بچه دوم اقدام کنم ولی استرس دارم هر ماه میگم ماه بعد اقدام میکنم ولی ماه بعد که میرسه استرس میگیرم میگم ماه بعد در ضمن دوست دارم بچه دومم پسر باشه لطفا تجربه هاتونو باهام به اشتراک بذارید ممنون

2 Likes

برو بهداشت دکتر تغذیه

1 Likes

همه چيز رو بسپري به خدا استرست از بين ميره
چون همه چيز دست خودشه :kissing_heart:

1 Likes

تا کیفیت تخمکات خوبه اقدام کن

1 Likes

واسه تعیین جنسیت منظورتونه ؟

1 Likes

واقعا عزیزم مرسی ؛ جدا از نوع جنسیت که برام مهمه
بیشتر استرسم واسه مراحلیه که باید از اقدام تا از پوشک گرفتن بچه :sweat_smile:است باید طی کنم

2 Likes

اوووو بيخيال
تا پوشك گرفتنم فكر ميكني خب معلومه استرس ميگيري :no_mouth:

1 Likes

خب عزیز دلم بچه دومه دیگه با یه دختر کوچولوی شیطون که هنوز نمی ذاره شبا خوب بخوابم جرات نمیکنم :joy::joy:

1 Likes

اگه واقعا دوست داری بچه دوم بیاری زودتر اقدام کن،سنت می‌ره بالا،من الان ۳۵سالمه باردارم،بدون اینکه مشکلی داشته باشم برام غربالگری سلفری نوشت بخاطر سنم،برام آسپرین داد و هر چیزی میشه دکترم میگه بخاطر سنته

2 Likes

اووووووه ، پس اینبار فرق میکنه با دفعه قبل ، آره دیگه منم میگم تا همین حدود ۳۴ ، ۳۵ هستم دومیو بیارم که بعدش مشکل میشه کار

1 Likes

اره تعیین جنس

2 Likes

آره عزیزم،منم بچه دوممو باردارم،خوب الان یه سری استرسهای بارداری اولمو ندارم ولی دکترم میترسونه

1 Likes

منم موافقم که فاصله ی بچه اول و دوم 3_4 سال باشه و سن مادر زیر 35 سال باشه. از خیلیااا شنیدم بچه دوم با این فاصله سنی سخته! ولی من فعلا نظرم همونه.:blush:

1 Likes

به نظرم شمام خودتو واسه ی روز و شبااای سخت آماده کن و کار درست رو انجام بده. #زن_روزااای_سخت_باشیم. :sweat_smile:

1 Likes

بسلامتی عزیزم ، فاصله سنی بچه ها چقدره ؟

1 Likes

آره واقعااا سخته ؛ دیگه فکر کنم این وسط خودمون به وادیه فراموشی سپرده میشیم

1 Likes

اختلاف سنیشون پنج ساله

1 Likes

منم بارداری دومم هست تقریبا 3 سال و 15 روز باهم اختلاف دارن
برا جنسیت هم که اولش تقدیر خدا هر چی باشه همونه .بعدشم بیشتر رژیم غذایی رو رعایت کن اول شوهرت بعد خودت چون مرد موثرتره
یه نکته دیگه اینکه دخترت جیش میگه ؟
هنوز شیر میخوره یا نه ؟

سلام عزیزم ؛ آررره کاملا دستشویی که داره رو میگه ؛ شیر هم تا ۲۱ ماهگی دادم تقریبا داره میشه یه سال که از شیر گرفتمش

خوب خداروشکر پس یه مدت خودت و شوهرت رو تقویت کن بعدش اقدام کن انشالا خدا یه نینی سالم و صالح بزاره تو دامنت
دختر و پسر هم فرقی نداره هر دوش امانت دست ماست

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.