میخوام بچه ام پسر شه

بچه ها من و شوهرم خیلی دلمون پسر میخواد بیاین اینجا لطفا بگین چکار کنیم ما رو راهنمایی کنید

5 Likes

من یه چیزایی شنیدم که میشه با غذاهای خاصی جنسیت رو انتخاب کرد اما خیلی بلد نیستم

2 Likes

بابا این چیزارو نگین خدا قهرش میگیره
دختر و پسر مگه فرق داره؟!
بعدشم تو این وضعیتی که الان جامعه داره بخدا دختر داشتن بهتره، دختر خوبیش اینه حرف گوش کنه، مهربونه، خیلی چیزارو از رو محبت به خونواده هم که شده انجام نمیده. من دوتا پسر دارم انقد نگران آیندشونم که نگو، هر وقت میرم تو خیابون پسرای 14-15 ساله رو میبینم همه سیگار به دست قیافه های درب و داغون.من که اگه زبونم لال یه روزی دست بچه هام سیگار ببینم فکر کنم همون لحظه میمیرم

4 Likes

اشکالی نداره که

خب یکی دوست داره یه بار بچه دار بشه میخواد اونی بشه که دوست داره

درست تربیت بشن مشکلی نداره همه که سیگاری نمی شن

3 Likes

فکر کنم ایشون یه دختر دارن، یعنی من از رو اسمی که برای اکانتشون گذاشتن اینطور برداشت کردم، فکر کنم بچه دومشون هست که میخوان پسر باشه.
منم بخاطر همین تربیت میگم دختر بهتره دیگه، دخترا یه جورایی انگار تربیت پذیرترن، نسبت به پسرا بیشتر توی خونه هستن، بیشتر تحت تاثیر خونواده هستن تا دوست و رفیق اما پسرا برعکس هستن، البته این نظر منه، نمیدونم درسته یا نه.

1 Likes

سلام
اگر مدت دوره هوتون همه سر وقت خودش هست و از نظر سلامتی ،مشکلی ندارین میتونید از ماشین تخمکگذاری ک برای همین سایت هست استفاده کنی

مرسی گلم

من روز تخمک گذاریم رو پیدا می کنم همون روزم نزدیکی می کنم

اما نمی دونم فقط نزدیکی تو روز تخمکگذاری کافیه؟

1 Likes

سلام من حرف های شنیدم که هرکس میخواد بچه پسر باشه قبل از نزدیکی باید گردو بخوره

1 Likes

عزیزم با رژیم غذایی و کمک پزشک میتونین تا درصد بالایی به جنسیت دلخواهتون نزدیک بشین

عزیزم واسه پسر در شدن باید سدیم و پتاسیم خونت بیشتر از کلسیم و منیزیم باشه یعنی باید غذاهایی مصرف کنی که سدیم پتاسیم دارن و مصرف کلسیم و منیزیم رو به حداقل برسونی و این رژیمو ۳ ماه قبل از بچه دار شدن انجام بدی اگه بیشتر از ۳ ماه شد و حامله نشدی مواظب باش چون این رژیم به بدنت آسیب میرسونه

1 Likes

خودم یا شوهرمم بخوره؟

اگه تو این 3 ماه نشد چی؟ بعد باید استراحت بدم؟

نه خودت
نمیدونم ولی بهتره با یه پزشک تغذیه مشاوره کنی چون اگه سدیم خونت زیادی بره بالا فشار خون میگیری

2 Likes

سلام مامانای گل
منم دوس دارم پسر دار شم. یه دهتر دارم و میخوام دومی رو اقدام کنم ولی خیلی دوس دارم دومی پسر باشه…
تحقیق زیاد کردم ولی دنبال یه رام مطمئن هستم

انتخاب جنسیت بر اساس تغذیه و زمان نزدیکی فقط احتمال دختر یا پسر شدن جنین رو افزایش می ده اما اگر دنبال راه صد در صد می گردید تنها راه IVF است

1 Likes

ایسان من پسر حامله م من یک سالی میشه خرما ناشتا عسل و روغن سیاه دانه بعد خرما میخورم اونم برای درد معدم میخوردم هیچ سعی هم برای پسر یا دختر داشتنم نکردم ولی بنظرم گرمی پش از حامله گی میتونه به پسر دار شدن کمک کنه البته اگه خواسته خدا باشه عزیزم

2 Likes

برای پسردار شدن قبل از مقاربت با محلول جوش شیرین و آب محیط واژن را شست و شو داده و آن جا را قلیایی کنید. برای این کار یک قاشق چای خوری جوش شیرین را در یک لیوان آب حل کنید، سپس با سرنگ ۵ سی سی بدون سوزن چند بار محلول را به داخل واژن تزریق کنید.

1 Likes

اگه پسر میخواین
1-زمان آزاد شدن تخمک ها را بشناسید:

با مشورت پزشک و یا مطالعه با توجه به سیستم بدنی تان این را خواهید فهمید.

2-در زمان آزاد شدن تخمکها نزدیکی داشته باشید:

زمانی که تخمدان های خانم ها حاوی مقدار بالایی تخمک است قدرت بیشتری برای جذب اسپرم پسر دارد و بارداری این زمان نتیجه ای پسرانه خواهد داشت.

3-پسرانه غذا بخورید:

این یک واقعیت است که تغذیه مردان طیف خواصی از برنامه غذایی را در بر دارد که بیشتر شامل گوشت قرمز, غذاهای نمک دار و گاهی پر نمک و نوشابه را در بردارد و این مواد غذایی به دلیل اسید بالا تغییراتی در بدن به وجود می آورند و در راه بارداری یک نوزاد پسر کمک کننده هستند.علاوه بر اینها مواد غذایی که PH موجود در رحم شما را تنظیم برای پسر دار شدن می کند اینها هستند:زیتون- قارچ- تره فرنگی- شاه توت- انجیر- آب میوه و سبزی- ذرت- نخود سبز- نوشابه ها و مائ الشعیر- قهوه و چای- مایونز و…

4- برای مردان قهوه دم کنید:

نوشیدن قهوه توسط مردان قبل از داشتن نزدیکی سرعت جهش اسپزم های مردانه را افزایش می دهد.

برای پسردار شدن باید از مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم بالا استفاده کرد و مصرف کلسیم محدود گردد.
5.قبل نزدیکی خانم دوش اب گرم و اقا دوش اب سرد بگیرد

4 Likes

سلام عزیزم مبشه لطفا بگی هزینه ivp چقدر میشه و آیا بیمه پوشش میده

دکتر ها و مراکز درمانی مختلف قیمت های متفاوتی می گیرن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.