میخوام باردار بشم کمک

من میخوام باردار بشم الان تقریبا 8 ماهه در اقدامم ولی هیچی نشده باردار نشدم

عزیزم شما آزمایش های پیش از بارداری رو انجام دادید؟
چند سال تونه؟

نه هیچی انجام ندادم 20 سالمه

اولین قدم برای باردار شدن اینه که به یک متخصص زنان یا ماما مراجعه کنید تا براتون آزمایش یا سونوگرافی های لازم رو بنویسن.
اگر همه چیز نرمال باشه و مشکل خاصی نباشه شما باید تا یک سال برای بارداری به صورت طبیعی تلاش کنید.
اگر بعد از یک سال اقدام، موفق به بارداری نشدید باید باز هم به متخصص مراجعه کنید تا براتون دارو تجویز کنن یا بیشتر بررسی کنن مثلا شاید نیاز باشه همسرتون هم آزمایش اسپرم بدن
علاوه بر کارهایی که گفتم شما و همسرتون باید تغذیه سالم داشته باشید، ورزش منظم انجام بدید و استرس نداشته باشید

انشالا به زودی نتیجه می گیرید نگران نباشید

اگه منظور استرس باشه واقعا استرس دارم هی تو فکرم که کی باردار میشم با اینکه سنم تازه 20 ساله
نمیدونم چکار کنم

دقیقا همین فکرها و استرس ها بزرگ ترین مانع برای بارداری هستن
راستی شما بازه تخمک گذاری تون رو میدونید؟

1 Likes

نه اصلا نمیدونم چون دوره پریودیم خیلی نامرتبه

خوب پس تشریف ببرید دکتر اگر لازم باشه براتون دوفاستون تجویز می کنن تا قاعدگی تون منظم بشه. یا اگر دلیل این بی نظمی کیست یا مشکل دیگه ای باشه دارو میدن تا برطرف بشه

با وجود کیست میشه باردار شد ؟

بله عزیزم نگران نباشید الان هر چیزی راه حلی داره

خیلی ممنون ازتون

1 Likes

سلام به همگی.من هم 9ماهه اقدام به بارداری کردم و قائدگی نامنظم داشتم و به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم الان دوماه میشه که منظم شده اگه الان اقدام کنم باردار میشم؟

انشاالله عزیزم.هر ماه ۲۵٪ احتمال بارداری داره.بی استرس باش و بسپار به خدا

2 Likes

این رو هم بگم که تیروئید کم کار هم دارم حدود1سال ونیم تحت نظر بودم دو ماه پیش آزمایش دادم 1/47بود.تخمدان پلی کیستیک هم داشتم که طبق آخرین آزمایش ها و سونوگرافی دکترم گفت همه چی نرماله.با این تفاسیر میتونم امیدوار باشم که مادر میشم!:relieved:

2 Likes

استرس خیلی دارم.هم خودم هم همسرم.هرماه استرس این رو دارم که باردار میشم یا نه…ولی وقتی پریود میشم خیلی اعصابم بهم میریزه

1 Likes

همه این استرسو دارن منم امروز دکتر بودم گفت نه خودت نه شوهرت هیچ مشکلی ندارین فقط استرس مانع بارداری میشه

1 Likes

شما حتما ازمایشات و سونو قبل بارداری رو انجام بدید. انشالله به حق این شبهای عزیز به زودی باردار بشید

2 Likes

دقيقا منم همين جوري هستم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.