میخوام‌ نوشتم پاک بشه

نوشتم پاک بشه …

اما من نمیتونم ازش جداشم .طلاق تو خانواده ما رسم نیست بخدا حاضرم خودمو بکشم راحت بشم.حالم خیلی خرابه بغضم خفم میکنه قلبم درد میکنه دلم میخواد بمیرم همه راحت بشن از من

واقعا نمیدونم چی بگم که تسکین پیدا کنی
چون خیلی سخته این مساله
ولی نمیتونی بری پیش مشاوره؟؟؟

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

نه نمیتونم

از ترس اینکه پرت بشم پاییم در هارو قفل کرده منم گفتم نترس بخوام بکشم خودمو طوری میکشم که مردم نگن شوهرش اونو پرت کرد کشت خودم خودمو میکشم که بگن گور به گور بشه خودش کشت خودشو

هیچ چیزی توی دنیا ارزش اینو نداره که درمورد خودت این مدل صحبت کنی :disappointed::disappointed::disappointed:

1 Likes

مادرت نمیتونه پشتت باشه که طلاق بگیری؟
میدونم که توو خانوادتون رسم نیست
ولی قرارم نیست به پاش بسوزی

من خیلی وقت بود بریده بودم.ازدواج کردم از خاطرات شوم بچگیم دورشم ارامش پیدا کنم اما بدتر شد حالم

وقتی حرمت ها بین زن و مرد از بین بره دیگه اون زندگی خیلی سخت میشه :disappointed:

2 Likes

بافکر و عاقلانه انتخاب کرده بودیش
یا همینجوری انتخابش کردی که به مشکل خوردی دوباره :disappointed:

نه مادرم میگه بساز بسوز چون خودت خواستی ما به زور شوهرت ندادیم حتی مخالف بودیم خودت کردی خودتم بسوز

ای وای
پس خودت برو پیش مشاور
ببین اون چی میگه
:pensive:

شاید راه کاری داشته باشه برای ادامه ی زندگی و همه چی فرق کنه

با علاقه زنش شدم من دوستش دارم برام میمیرم اونم دوستم داره تا حالا یبارم دست روم بلند نکرده فقط مشکلش عصبی شدنش و اینکه زیاد با داداش عوضیش صمیمیه میترسم زندگیش نابود بشه.اخه برادر شوهرم زن داشت بچه داشت اما جدا شد زنه جای مهریش بچشو برداشت رفتم طلاق گرفتن

نمیتونم نمیشناسم کسیو .کسیو ندارم تنهام

راهی نداره جز مردن من .راهی نیست‌.بابا م ناراحت قلبی داره تازه به اونم بگم میگه اون همه خاستگار داشتی خودت گفتی من اینو میخوام خودت کردی با خودت از دستم کاری بر نمیاد

عزیزم توبارداری؟؟

نه ولی اقدام کردم .تنبلی دارم بعید میدونم الان حامله باشم .

هیچ وقت به خودکشی فکرنکن زندگی دنیا واخرتتو خراب میکنی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.