میتونم لتروزول رو جایگزین کلومیفن کنم؟

سلام، من داروی برای باردار شدن رو تازه میخوام شروع کنم، داروهام کلومیفن و متفورمین و آمپول فولیگنان هست، و شنیدم کلومیفن دختر زایی میاره،

سوالم اینه میتونم لتروزول رو جایگزین کلومیفن کنم؟ تنبلی تخمدان داشتم.

چون دارم کم و بیش رژیم پسر زایی میگیرم

شنیدم لتروزول نی نی رو پسر میکنه.

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
طبق دستور پزشک عمل کنید و اصلا چیزی رو سرخود استفاده نکنید، مخصوصا داروهای هورمونی
شما که تنبلی تخمدان دارید احتمال بارداری تون در هر ماه کمتر از 25 درصده وقتی برای پسردار شدن تلاش می کنید تعداد نزدیکی تون کم میشه و احتمال بارداری تون خیلی کم میشه و ممکنه چند سال طول بکشه
پس بهتره جنسیت جنین رو به خدا بسپارید و فقط برای بارداری تلاش کنید

3 Likes

ممنونم🌹
توکل بر خدا:pray::pray:، من که دوسدارم اول سلامتی و خوشبختی باشه همیشه و فرزند سالم باشه ، دوسدارم پسر بشه، ولی دیگه هر چی خیره پیش بیاد ان شالله.

1 Likes

سلام عزیزم این رژیم پسر دار شدن روی تخمدان و هورمونها اثر بدی داره بارداری در روز تخمک گذاری فقط هم شانس بارداریت رو کم میکنه و این رژیم رو چند ماه ادامه بدی به بدن آسیب جدی میرسونه چون منابع کلسیم رو حذف باید کنی و سدیم پتاسیم رو ببری بالا عزیزم بسپارش به خدا و خودت رو درگیرش نکن

سلام مرسی بابت پاسختون، ولی من فقط سردیهارو خیلی کمتر کردم و بیشتر گرنی مزخورم و غذایی رو حذف نکردم.

1 Likes

سلام خانم حکیمی
من دوتا آمپول تو دوتا ماه دارم ، و تو هردوماه کلومیفن و متفورمین هم مصرف دارم،
بنظرتون اگه ماه اول رو آمپول نزنم و فقط قرصامو بخورم بهتر نیست، و آمپول رو تو ماه دوم بزنم؟

منظورم اینه که مشکلی نداره؟

آخه شنیدم آمپول فولیگنان دردناکه بعدش

سلام عزیزم
اصلا سرخود هیچ کاری نکنید. اگر پزشک تجویز کرده حتما استفاده کنید چون اگر نیازی نبود اصلا تجویز نمی کردن. کلومیفن باعث بزرگ شدن فولیکول میشه و آمپول باعث آزاد شدن تخمک میشه پس هر دو لازمه. البته بعضیا فولیکولشون با دارو به حدی می رسه که خودش تخمک رو آزادمی کنه اما اگر خیلی بزرگ نشه دکتر آمپول تجویز می کنه

ان شاالله یه گل پسرم ناز و خوشکل خدا نصیبت میکنه گلم

سلام من تواقدامم ومیخام رازیانه مصرف کنم اگ باردار شم ونفهمم ک باردارم هنوز مشکلی پیش میاد؟

ببخشید خانم حکیمی چجوری باید بفهمم بزرگ شده؟

اینو دکترم بهم نگفت
واینکه یه مدته هر از سه ماه پرید میشدم به دکترم گفتم اینو،

ان شاالله به سلامتی،مرسی گلم.

باید سونوگرافی انجام بدید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.