میترسم قرص و امپول های کمک باروری استفاده کنم

با سلام و درود
من میترسم قرص و امپول های کمک باروری استفاده کنم از بس میگن کیست میاره باعث حاملگی خارج رحمی میشه احتمال سقط میبره بالا خداییش حسابی ترسیدم یه چیزی که فراموش کردم بهتون بگم اینکه پارسال دوماه بعد از اقدام به بارداری حامله شدم ولی تو هفته 6 افتادم رو خونریزی و هفته هفتم سقط شد بعد از اون هر چی تلاش می‌کنم باردار نمیشم هر دکتری یه چیزی میگه خیلی تو فکرم تو رو خدا راهنماییم کنید
متشکرم

سلام عزیزم
نگران نباشید و به این چیزها فکر نکنید، درسته که هر دارویی عوارض خاص خودشو داره اما بعضی مواقع محاسن بیشتر از معایب هست. زیر نظر پزشک و با انجام آزمایش ها می تونید بارداری سالمی داشته باشید و در صورت بروز عوارض، به موقع اقدام به درمان کنید. اولین و مهم ترین عامل برای باردار شدن، نداشتن استرس هست. تغذیه سالم داشته باشید و ورزش منظم انجام بدید. انشالا به زودی باردار میشید

عزیزم دکتر لاله اسلامیان دکتر خیلی خوبیه
تشخیص های درستی هم میده
من اکثرا که مطبشون میرم دکترا موارد خاص رو از تهران و شهرستان بهش ارجاع میدند
کاش بتونید پیششون برید
مطبشون خیابان شریعتی نبش میرداماده
روزای زوج ساعت ۳ به بعد هستند

عزیزم پناه بر خدا

من شیراز هستم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.