میترسم باردار بشم

سلام 29 سالمه پنج ساله ازدواج کردم منو شوهرم توی دوران عقد که بودیم تصمیم گرفتیم که پنج سال بعد از ازدواج بچه دار بشیم،ولی الان که پنج سال گذشته و زمانش رسیده من خیلی میترسم و دودلم
میترسم نتونم مادر خوبی باشم و از زایمان و مشکلات دوران بارداری خیلی میترسم
من تقریبا منصرف شدم ولی شوهرم پافشاری داره به این مسئله و میگه دوست دارم بچه دار بشیم
لطفا کمکم کنین
کسی این حسو تجربه کرده؟

سلام منم هم سن شما بودم بچه دار شدم. اما متاسفانه می خوام جدا شم از شوهرم… اگر می خوای بچه دار شین حتما خوب فکر کنین که خدای نکرده بعدا بچه درگیر مشکلات زندگی تون نشه.

نذار دیگه سنت زیادی بره بالا، بی حوصله می شیاااا

نه عزیزم اصلان زایمان ترس ندار همیه خانم ها زایمان می کنند من ۱۹ سالمه منم اول مثل تو می ترسیدم درد داره وقتی نی نی کوچولو ببینیم در داروهمرو فراموش میکنی شوهرت حق داره میخواد حس پدری داشته باشه منم الان یه منم یک گل پسری دارم که شیش ماههشه

1 Likes

خدا حفظش کنه زایمانت چی بود؟

مرسی عزیزم
ولی باید بتونم باهاش کنار بیام

سلام منم دیگه میترسم باردار بشم بعده ۳ و نیم ازدواجمون دوبار باردار شدم هر دوبارم سقط شد یک بار تو ۸ هفته رشد جنین متوقف شد و ضربان قلبم نداشت بعدی هم تو ۸ هفته ساک خالی و نتیجه ازمایش پاتولوژی بارداری مولار بود کلی ازمایش دادم تا اینکه بتام اومد پایین دیگه میترسم هردوبارم کورتاژ شدم ی عمل کیست درموعیدم داشتم مشکل باردارشدن ندارم ماه اول اقدام میشم ولی اینجوری میشه

چ ۵ سال چ ۱۰ سال بلاخره باید حامله بشی.عقب انداختن الکی جز ضرر و استرس چیزی برات نداره.همین الانشم دیره.هرچی طولش بدی سخت تر حامله میشی‌.

سلام.من الان ۳۱ سالمه ۶ ماهه ازدواج کردم و عاشق بچه ام و تصمیم دارم توی امسال مادر بشم.ب نظرم خدا از وقتی دختری رو می افرینه قدرت مادر شدن و تربیت و عاشقی رو توی وجودش قرار میده.مادر نشدم ولی از خدا میخوام به من و همه خانوما لذت زایش و افرینش رو بده.

1 Likes

سلام واقعا حیفه. بعدا خدایی نکرده پشیمون میشید که چرا زودتر اقدام نکردین. من الان دوساله ازدواج کردم تازه میخوام اقدام کنم. میگم کاش زودتر اقدام کرده بودم

من ۲۳ سالمه و ۹ ماه بعد از ازدواجم حامله شدم.حالت تهوش خیلی سخته ولی وقتی بچم تکون میخوره همه دردارو فراموش میکنم

انشالا به سلامتی زایمان کنین

ممنون.من ۶ ماه تمام حالت تهوع شدید داشتم.یادم میوفته حالم بد میشه.از هرچی غذا بدم اومده

چند ماه اقدام‌بودین؟؟ من میخوام مرداد اقدام کنم

اونایی ک تازه میخوان اقدام کنن ی سری ب کتاب تقویم همسران نگاه بندازن.تا بدونن چ روزی واسه نطفه کذاری خوبه چ روزی بده.اول وسط اخر واه قمری نباید باشه و روز های تقارن نحسین نباید باشه.روز عید قربان و غدیر ونیمه شعبان نباشه.اول روز نباشه.اخر شب باشه.دوشنبه سه شنبه پنج شنبه و جمعه روزای عالی هستن و…

1 Likes

من ۳ ماه.۶ تا یک سال اگر حامله نشی طبیعیه.استرس نداشته باش چون باعث میشه نطفه نگیره.۳ماه قبلش حتما برو پیش دکتر ازمابش کلی بده.باد دارو بخوری تا جون بگیری.مثل اهن ویتامین دی و…

دکتر رفتم الان یدوفولیک میخورم و برای کم کاری تیروئید هم لووکسین میخورم

خب انشاااا ب زودی مامان بشی.منم دخترم اخرای تیر یا اوایل مرداد ب دنیا میاد.

ممنونم. انشالا. شما هم بسلامتی زایمان کنین. توکل به خدا

1 Likes

سلام عزیزم منم مثل شما دوبار سابقه سقط وکورتاژ داشتم یکیش حاملگی پوچ ودومی ایستادن قلب جنین
کل آزمایشاتمم سالم بودن
الان شکر خدا دوباره باردارم
نی نیم سالمه وداره تکون میخوره
البته زیر نظر پزشکمو دارو هم مصرف میکنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.