ميخوام از خونه فرار كنم

خسته شدم از اين همه آزار و اذيت چرا من نميتونم مثل دختراى ديگه زندگى نرمال داشته باشم خدايا هرشب كتك هرشب داد و دعوا خيلى خسته ام دلم ميخواد برم يه جا فقط آرامش داشته باشم

2 Likes

فک کنم تازه از نی نی سایت اومدی اینجا اینچیزارو نمیدونن

2 Likes

:confused::broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart: هیییی روزگار کثیففف

1 Likes

یعنی چی??

1 Likes

سلام . به مامی گپ خوش اومدید🌹
عزیزم هر کسی تو زندگیش مشکلاتی داره که براش خیلی بزرگن .نباید جلو مشکلات کوتاه بیای باید ازشون درس بگیری و قوی بشی

2 Likes

قطعا فرار از مشکلات باعث حل شدن شون نمیشه باید موند و جنگید

7 Likes

چند سالته عزيزم؟؟؟

فکر کردی اگه فرار کنی چه بلاهایی ممکنه سرت بیاد؟ پدرمادرت اگه بدترین ادمای دنیاهم باشن تو کنارشون امنیت داری

2 Likes

عزیزم این کار چیه تو هر خونه ای بحث میشه دعوا پیش میاد ولی بدون از در خونه بری بیرون نه که به آرامش نمیرسی بلکه حال و روزت بدتر هم میشه ،حداقل میدونی خونه امنیت داری نه ک بیرون هزارتا گرگ گشنه وجود داره خانمی یکم آستانه صبرتو ببر بالا که. ایشالا بتونی به زندگی آروم برای آینده خودت بسازی

يعنى چى؟؟؟

1 Likes

آخه واسه چى فقط به جرم اينكه امروز موقع بيرون رفتن ضد آفتاب و ريمل زدم كتكم ميزنن مگه من حيوونم اينطورى رفتار ميكنن

چند سال تونه؟

1 Likes

عزیزم چند سالته

چندسالته؟

يه هفته ديگه ٢٢ سالم ميشه

فرار کن تاکند مشکلاتت 100 برابر بشه

اره عزیزم.
اینجا تا الان بیشتر بحث حاملگی و اقدام بوده؛ الان همه کُپ کردن اینا رو میگن تازه واردا:joy::joy:

عزیزم قوی بودن رو از الان یاد بگیر و به خودت باور داشته باش که یک دختر قوی و جسوری که به راحتی جلوی مشکلات کم نمیاری.
تو ذهنت از خودت یه بانوی قهرمانی بساز که به این راحتیا تسلیم اشتباها و رفتارای بد بقیه نمیشه.
و ارزش خودتو بالاتر از این بدون که بخوای فکرتو بخاطر چیزای پوچ و بی ارزش درگیر کنی.

1 Likes

نه عزیزم کپ نمیکنیم اینجا همه کلی از انواع مشکلاتشون میگن . از تجربیاتشون . زندگیشون و خیلی چیزای دیگه . در مورد هر چی خواستید میتونید حرف بزنید فقط قواتین سایت رعایت بشه تو گپ زدنا :rose::rose:

2 Likes

نه عزیزم این موضوع چیزی نیست که کسی ندونه یا فقط تو نی نی سایت بوده باشه تو جامعه زیاده اینجام فقط از حاملگی حرف نمیزنن از هرچیزی سواله براشون حرف میزنن حالا یکم دیگه متوجه میشی .فقط مثل اونجا نیست که با ترس و لرز حرف بزنی منم نی نی سایت بودم همون اولم خوشم نیومد یه سری قانون دست وپا گیر الکی داره عوضش اینجا خیلی راحت تر و صمیمی تره

فرار کن تا هزار برابر بدبخت بشیش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.