موهای اسیب دیده و نازک شده

سلام به همگی خانوما برای موهای اسیب دیده ونازک شده که وحشتناک بهم گره میخوره باید چیکار کرد میشه بگین.

2 Likes

دکوروله کردی موهاتو؟؟

من شنیدم ولی استفاده نکردم که گل هتمی رو بخیسونی بعد ا۶بشو بعد حمام اسپری کنی به مو .در ضمن روغن نارگیل و و قرص ویتامین ای عالیه

1 Likes

نه اصلا تازه خبردار شدم توی مهدمون شپش هم اومده معلم مهد هستم خودمم گرفتم دارم دیوونه میشم

وایییی بچها یکی راهکار بده چجوری باید از بین ببریم شپش رو دارم دیوونه میشممممممم:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::persevere::worried::worried::flushed::flushed::disappointed:

من ی بار شپش گرفتم تو مدرسه 6 بار شامپو و اینجور چیزا استفاده کردم حتی کوتاه کوتاهم کردم اما نرفت. تا اینکه موهامو رنگ کردم ک دیگ خداروشکر خوب شد. اگه باردار نیستی موهاتو رنگ کن دیگه نابود میشن به کل

عزیزم محلول دارن داروخونه ها بگیر استفاده کن موهاتم کوتاه کن یا رنگ بزن میره ک دیگه نمیاد

تنها راهش فقط کوتاه کردنه .مال من که موهام کامل دکلره بود وقتی پایین اومد بدجور موخره گرفت و نازک شد و وز شد و بهم پیچیده بود همیشه کوتاهش میکردم مگه لعنتی میرفت آخه موهام بلند بود آخر سر دیگه کلافه شدم موهامو کوتاه کوتاه کردم در حدی که یکم تو دستم بیاد که ببندمش تا رو گردنم بود .خیلی خوب شد و راحت شدم

یه اسپری هست مال دفع حشراته فک کنم میزنی به لباس و مقنعت دیگه شپش نمیتونه از رو لباسن راه بره و وارد موهات بشه تا بیات روش تحمل اون بو رو نداره و می افته .البته واسه خودمون بویی نداره فقط واسه حشراتو دفع میکنه .الانم میتونی رنگ بزنی تاثیر داره رنگ زدن . هر روز هم برو حموم و موهاتو تو حموم شونه کن با اون شونه های ریزو بلند اون بزرگا میریزه تخماشم میمیرن .

خوب از شامپوی مخصوصش استفاده کن منم دوران دبیرستان اینجوری شدم دیدم حتی شامپوشم روی موهای یک متری من که خیلی بلند بود موهام هیچ کفایت نمیکنه قیچی رو دادم به بچه ها بهشون گفتم روی هر مو شپش سفید رنگ دیدید اون دونه مورو قیچی کنید سس مایونزم یا سرکه خوبه بزن بعد از نیم ساعت موهاتو بشور بعد با شونه ی جنس چوبی و دنده ریز ریز موهاتو از ته شونه کن به سمت پایین تخمشو اینطوری در میاری ولی سشوار اصلا نزن به موهات رشدشونو چند برابر میکنه موفق باشید

سس مایونز بزن به سرت .روغن زیتونم خوبه

عزیزم شب موهاتو سس مایونز بزن بذار روش بمونه تا صبح بعد توی شامپوت سرکه بریز و باهاش موهاتو بشور صد در صد جواب میده

1 Likes

برو داروخانه شامپومخصوص بخر، طبق دستور روش استفاده کن. ، یه اسپرسی مخصوص هم بخر بزن به رختخوابت و پتو و فرش،و لباسات. شونه و برس هم هر چی داری با آب جوش ضد عفونی کن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.