موهام شدید میریزه کمک😢😢😢

برا ریزش مو

1 Likes

فک کنم تازه‌ داره عوارض نشون میده حامله بودیم

وقتی شیر خشک سیرشون کنه دیگه شیر مادر هیچی براشون نیست چون هم شیشه شیر سریع شیر تو دهنشون وارد میکنه خسته نمیشن، هم زیاد شیر میره تو دهنشون هم شیر خشک خوشمزه تره
من اگه اشتباه نکنم ۲ ماهو نیم تا ۳ ماه بود شیر دادم اونم فکر نکنی که سیر میشدن نههههه تا شیر خشکو نمیخوردن اروم نمیشدن عملا سینه من اسباب بازی بود براشون

1 Likes

اره الان اونی ک سینه منو میخوره انگار اسباب بازی هس براش

1 Likes

من خیلی گریه کردم عذاب کشیدم که شیر خودمو نمیخوردن و شیر خشکی شدن شوهرم همش میگفت خودتو داغون کردی بچه اخرش چه با شیرخشک چه شیر مادر بزرگ میشه
الان میگم حرص الکی میخوردم واقعا تقصیر من نبود
توام سعی کن حرص نخوری عذاب وجدان نگیری دیگه قسمت همین بوده مخصوصا واسه نارسا که اکثرا شیرخشکی میشن

1 Likes

همین دیگ فقط اعصابم خورده خودمو سرزنش میکنم چرا شیرم نخوردن

1 Likes

من بیشتر از یک لیتر شیرم تو فریزر مونده میگن ک دیگ وقتش گذشته

1 Likes

مامان بزرگا ما میگن وقتی بچه مامانشو تشخیص بده از اون موقه موهاش میریزه ولی بهوقتش بهتر میشی
ولی از نظر علمی اینه که ویتامین و اهنمون کم میشه بعد سه ماه که حمل بار کردیم ولی قدیمااا اینجوری میگن

1 Likes

عه چه جالب

دارم دق میکنم ن میخوابه یکیش:cry:

1 Likes

همینه دیگه ماها استراحت نداریم یکیش میخوابه اونیکی نمیخوابه باید هر ساعت بچه داری کنیم
پسر منم خیلی اذیت میکنه خواب نداره فوق العاده بددد خواب ، نق نقوووو ، لوووس :sweat_smile: اما دختر طفلکیم خیلی خوبه خوابش خوبه نق الکی نمیزنه

1 Likes

یکی از گیاهاني که برای جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر است گل ختمي است:woman:t2::man:t2:

:leaves:گل ختمی را آسیاب کرده و داخل آب ولرم به مدت نیم الی یک ساعت قرار دهید و بعد آن را با پارچه نازک و تمیز صاف کنید که این تبدیل می شود به شامپو.
این شامپو بهترین شامپوی طبیعی است.

1 Likes

دارم از اینا چطور استفاده کنم

خب طرزاستفادشو ک نوشتم

تو حموم بزنم

اره دیگه

خخخخ مرسی :heart:

1 Likes

ویتامین بخور کپسول زینکم عالیه
من شوهرم موهاش ریزش داشت براشگرفتم فوری تاثیر داشت

زینک خارجی

1 Likes

نه ایرانی بود کپسول زرشکیه
حالا ابجیم واسه پسرش یه زینک میخره خارجیه ورقی ۱۵۰ اونم روی اون تاثیر داشت

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.