مورد توجه با‌ چهره‌ زیبا

سلام‌ عزیزان تا‌ حالا‌ اطرافتون‌ دیدین‌که‌ کسی به‌خاطر‌ زیبا‌یش‌مورد‌ توجه‌ باشیه‌ یا بخاطر نازیبایی‌ خوبیهاشم کمتر‌ دیده‌ شده‌ کسی‌ نون‌ زیباییشو‌ بخوره

2 Likes

اره خیلی ادما اول ظاهر می بینن

4 Likes

سلام شاید اولش اینجوری باشه اما با کمی ارتباط معمولا همه جذب کسی می شن که درون زیباتری داره

13 Likes

مامی یار جان چه خوبه تو تاپیکا هستین و نظر میدین …:heart:

9 Likes

نه‌ کسی‌ وقتی‌ نازیبا‌ باشی‌ دیگه‌ دونتم‌ نمیبینه‌ مگر‌ اینگه‌ خودتو‌ واسش‌ بکشی‌ یا کوچیک‌ کنی

2 Likes

من به انرژی خیلی اعتقاد دارم، اگه انرژی مثبت داشته باشی همه رو جذب می کنی قدرت انرژی از قیافه بیشتره

10 Likes

نه ندیدم چون اطرافیانم زشتن :rofl::rofl:

1 Likes

بله موافقم

2 Likes

این قانون حتمی نیست ولی عمدتا آدما بین این دوفرد تو لحظه اول سمت آدم زیبا میرن ولی با گذر زمان به سمت آدمی ک باطن زیبا دارن کشیده میشن.
البته ناگفته نماند که خیلی از آدماهستن که نون زیباییشون رو میخورن، بنظر من بستگی به دید طرف مقابل هم داره.

5 Likes

خیلی سخته آدم وقتی زیباست همش به فکر اینه نکنه از بین بره نکنه دیگه موقعیت سابقمو نداشته باشم
از یه طرفم بابت زیبایی خیلی ها ممکنه به آدم چشم و نظر بد داشته باشن و مزاحمت هایی براشون ایجاد بشه !!!
بیشتر توضیح بدم یا معلومه دارم مشکلات خودم رو میگم:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

وایییی عکس پروفایلتتت:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

بنظرم تو‌ عصر الان همه‌ زیبایتو‌ میبینن‌

1 Likes

بستگی به اخلاق و رفتار هم داره
تویه دانشگاه یه خانوم داشتیم که فوق العاده زیبا و خوش اندام بود ولی اخلاقش خوب نبود خیلی مغرور بود خیلی تو قیافه بود و خودشو دست بالا میگرفت
و برای همین هیچ کسی بهش اهمیت نمیداد و آدم حسابش نمیکردن

اما خانومی رو داشتیم که قیافه ش زیبا نبود و خیلی هم چاااق بود
اما انقدرر مهربون و خاکی بود انقدرر حس خوب به بقیه میداد و انرژی مثبت منتقل میکرد همههه عاشقش بودن و اونجا به خوش اخلاقیش معروف بود

1 Likes

همچین موردهایی داشتیم ولی بعداز چنبار نشست وبرخاست نظرشون عوض شده
ولی عموم مردم به زیبایی بیشتراهمیت میدن

4 Likes

تو برخورد اول همه آدما جذب زیبایی میشن
تو دانشگاهم زیاد پیش میومد
میرفتن سمت خوشگلا😑

1 Likes

خب تو برخوردای اول چهرع خیلی مهمع ولی وقتی طرفو برا دوستی میخای چ دختر چ پسر کم کم برات عادی میش و اخلاق میش اولویت

اره خیلی دیدم حتی تیپم خیلی تاثیر داره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.