موبر صورت در بارداری

باش شایلین جون.ن نمیزنم گلم.
بخدا هر روز با صلوات و دعا میگذره.اینقدر اذیتم ک نگو

1 Likes

شایاین واسه حمامم اذیتم ژیلت سخته :grimacing:
چطور حموم میرفتی ببخشیدا البته؟ من ژلت میزدم ولی دیگه نمیتونم

1 Likes

اره بخدا رعایت کن.من یه نرم کننده رو نمیزدم میگفتم معلوم نی چیه اثر بد میزاره یوقت روغن بچه میزدم دست و پامو.
من ژیلت میکشیدم همینجوری بعد اب میگرفتم دست میزاشتم ببینم کجاها مو هست باز ژیلت میکشیدم.
دیگه اخراش نمی تونستم تو حموم بشینم ینی چارپایه حموم خ کوتاه بود برام وای خیلی بد بود.ایستاده باید حموم کنی ولی زیاد نمونی ها.خلاصش کنم برات گربه شوری حموم و شیو میکردم میومدم بیرون

1 Likes

الان هفته چندی؟توکل به خدا بخوبی بگذره.امپول ریه زدی؟

1 Likes

الان ۳۲هفته.اره امپول ریه زدم.والا دوهفته مامانم پیشم بود رفت تا بعد بیاد.
حالا فردا باید برم سونو بدم واسه وزن ابن چیزا

1 Likes

من رفتم ۴پایه پهن و ی کم بلندگرفتم راحت شدم واسه حموم ولی ژیلت زدن سخته گفتم ببینم دکتر میگه چی میتونم انجام بدم.اخه قبل بارداری پلاسیون میرفتم راحت بودم.
شایلین میگم چندهفته سزارین اورژانسی شدی علامتت فقط ورم بود

1 Likes

بچه هات خوبن خداروشکر.خودت مشکلی نداری.واکسن زدی بهشون ؟

1 Likes

من ۳۶هفته و چندروز بودم.خب من فشار گرفتم این اواخر.دیگه بعد تعطیلات عید فشارم شد ۱۳ و۱۴ ولی علائم پره اکلامپسی نداشتم فقط فشارم بالا بود با اینکه خ رعایت میکردم.ولی خب درد داشتم کمرم و پاهام خ درد میکرد مث درد پری.خلاصه تعطیلات عید هر جور بود گدروندم ولی خب احتمال زایمان داشتم.یه نوبت گرفتم رفتم گفت وای فشارت بالاس ک همون عصر مستقیم رفتم بیمارستان بستری شدم گفت خطرناکوشدی دیگه .فردا ش فشارم ۱۸بود

1 Likes

خداروشکر نه هنوز نزدن

1 Likes

زایشگاه ک میرفتم تو عید .فشارم ۱۳ و ۱۴ دکترم میگفت خوبه بعد ک خودش گرفت گفت وای ۱۵ ۱۶ک تو.گفت ببین من باید خودم کار خودمو بکنم…
ورررررررررم کردم مث بادکنک وحشتناک تا ۱۰روز بعد عمل ورم داشتم شدیددددد.

1 Likes

خداروشکر ک خوبین عزیزم.
منم بهداشت و دکترگفت ۳۶رو ردکنی خیلی خوبه

1 Likes

من موقع بارداری با موبرمیزدم چیزی نمیشه

1 Likes

حالا گفتم محض اطمینان بپرسم ازدکترمم ببین چی میگه.دوست خودمم ماه نهم بارداریه از اول موبر زد

حالا من همش فشارم پایینه.۸ یا ۹

1 Likes

منم از اول میزدم باپودر موبر صورت هم کرم موبر

1 Likes

بچه ها دستگاه ک نرفتن؟

1 Likes

نه نرفتن خداروشکر.ما هممون فشار بارداری داریم

1 Likes

خب خداروشکر

1 Likes

فشاربده وخطرناک

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.