مواظبت از بچه های جاری

سلام خشگلا من یه جاری دارم که به تازگی انتقالی گرفته اومده شهر ما جاری من شاغله و تو ساختمون ما زندگی میکنن حالا جاریم توقع داره من برا بچه هاش غذا درست کنم ببرم چون خودش سرکاره نیستش وقتی شهر خودشون بود مادرش برا بچه هاش غذا درست می‌کرد و کلن جمعشون می‌کرد حالا امشب اومده بهم میگه من مواد خوراکی شونو میارم تو برای خودتون که درست میکنی برای بچه های منم درست کن در صورتی که خودش میتونه شبا درست کنه چیکار کنم به نظرتون؟ جاریم دوتا دخترر 8 ساله و 10 ساله داره من خودمم یه پسر 4 ساله دارم

4 Likes

عجب رویی داره:expressionless:توهم بگو ببخشید فردا میخام برم فلان جا تاشبم نمیام خونه دو دفعه ک بش بگی خودش حساب کار دستش میاد:upside_down_face:گاهی وقتا محبت و دلسوزی تبدیل ب وظیفه میشه

8 Likes

درست نکن مگه یه روز دوروزه خودش درست کنه
ببخشیدا نکنه فکر کرده کلفتش هستی یا مثلا فکر کرده شاغل هست کیه:triumph:
داره واسه خودش کار میکنه بعد تو بچه هاشو تر و خشک کنی:roll_eyes:

2 Likes

والا بدم میاد ازین آدما مثلا میخان صمیمی بشن :triumph:اینجوری اخهههه گیرم ک جاریت شغل نداره شاید دلش نخاد حمالی تورو بکنه خودش باید بفهمه اینکارش اشتباه بوده:neutral_face:

1 Likes

من به دختر جاریم اونقد میرسیدم مثل خواهرزاده خودم دوسش داشتم ولی آخر سر آش نخورده و دهن سوخته شدم

1 Likes

آره والا:roll_eyes::roll_eyes:
من نمیدونم چه فکری پیش خودش کرده

1 Likes

روکه نیست سنگ پا قزوینه :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

2 Likes

چراباید تو عذا درست کنی؟؟بگو ببره پیش مادر شوهرت اون کار کنه پول دربیاره بعد تو بشی پرستار بچهاش چقققد مردم پر توقعن

1 Likes

بگو منم باید بچه م رسیدگی کنم کار دارم …شاید یه روزی نرسم چیزی بپزم…بگو بحث مواد خوراکی نیست ک تو بیاری‌…یه جوری در برو ولی گاهیم یه ظرف غذا ببر براشون…ولی در همون حد.اونجوری می افته رو دوشت

کسی ک نمیرسه به کار خونش خب نره سرکار

دقیقاااا:+1:t2:

اصلا نظری ندارم چون من تو شرایط شما نبستم خودت ببین میتونی یا نه . اما خوب درست هم بکنی خوبه .

1 Likes

ایشون بچه اوردن مسئولیت رسیدگی بهشون با جاریتونه…بگو نیستم خونه باید برم جایی خریذ .یا بگو نمیرسم اگه بچه دارید بگید خیلی درگیر بچم

1 Likes

قبول نکن بگونیستم بعداوضیفت میشهچقدمردم پروعن

1 Likes

خب اگه میتونی انجام بده
خوبی هیچوقت از بین نمیره

بگو عزیزم منم وقت نمیکنم به کاری برسم و کارام زیاده
هی بهونه کن میخوای بری بیرون یا خونه مامانت کمک

بچه هاش بزرگن جمع کردن نمیخادخودشون ازپس خودشون برمیان درموردغذادرس کردنم فوق فوقش نیم ساعت وقتتوبگیره مگه چه کارخاصی قراره انجام بدی یه غذامیخای بپزی بدی دوتا بچه بخورن ثواب داره تواین کاروواسه رضای خداانجام بده ن واسه جاریت ،گناه دارن طفلیا گرسنگی بکشن تامامانشون بیاد ،،

به هیچ وجه قبول نکن .بعد کلی خوبی زحمت و دردسر ، میشی آدم بده.

بگوشباخودش درست کنه بزاریخچال فرداش بچه هاش بخوره وگرنه پس فرداش میگهربیان پیش توتامن بیام

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.