مهمان بیاد پیشم ،خانواده شوهرم باهام چپ میکنن

خونوادهدشوهرت دخالت میکنن

2 Likes

جواب ابله خاموشیست( مختصر و مفید)
تو هر جوابی بدی خودت،کوچیک میکنی
هیچی نگو

1 Likes

ی روز ک خوبیم تا مامانشو میبینه و زیر زیر حرف میزنه تا میره خونه خواهراش تا بره اشکمو در میاره اگه گریه نکنم انگار ی چیش کمه

2 Likes

پس بگو ماجرا ازکجا اب میخوره… عزیزم فقط بهتره بری پیش یه مشاور باید یه چیزایی یاد بگیرین هم خودت هم شوهرت

2 Likes

نمیتونم بارها صربه خوردم از تلاشم برا این زندگی ارزششو نداره انگیزشو ندارم برا تلاش بیشتر میگم خدا حالا ک نمیکشی طلاقم ک منتفیه خب اونو بکش فک کن

2 Likes

چرامنتفی باشه؟ توهنوز خیلی جوونی… طلاقتو بگیر… مهر نمیده مگه میتونه ک نده… شکا خونه نشستی هرچی میگه میگی چشم… یمی دوباربرو بیرون… پیش وکیل توی دادگستری کتکت میزنه دیه بگیر… فقط نمون ک ذره ذره اب بشی.

1 Likes

اخه کی پشتمه جلو رو بابام کتکم زد سه ماهم بود بابام گفت ابرومون میره برگرد سر زندگیت پشتم خالیه امیدم ب چیه ک بخام خودمو نجات بدم ۲۰سال مادرم زندگیمو جهنم کرد افتاد ب جونم ک شوهر شوهر ی ادم عوضیو وارد زندگیم کرد ب زور تو نامزدی(نشون ساده ن عقد ی نشون هشت نه روزه) از شرش خلاص شدم همه میگفتن خودتو نحات دادی باز ولم نکرد هی گفت هیشکی نمیگیرتت رو دستم موندی و پیر دختر شدی انگار هولش بود زود شوهرم داد ده روز بعد اون جواب مثبت دادن روحیم داغون بود تو عقد خونمو کرد تو شیشه ک عرضه نداری میدونم ولت میکنه نمیگیرتت و بیوه میمونی رو دستم بعد ازدواجم هی گفت بچه بچه بیار خودم بزرگ میکنم نزاشت درسمو ادامه بدم بعدش گفت بشین بچتو بزرگ کن ن گزاشت برم سر کار ن درس بخونم برا ارشد ن پیشرفت کنم ن حتی کمکم میده برا بچه ها یخچالم خالیه نمیاد بگیره من وسایل بخرم برا خونه فک کن از همه جا روندم.ث نمیدونم این قلب چرا هنوز میتپه چرا واینمیسته

2 Likes

الهی بگردم چه دلی داری… خدا کمکت کنه… ولی فقط خودت میتونی به داد خودت برسی

1 Likes

حق داری گلم ،ان شاالله مشکلت حل بشه

1 Likes

به نظرم طبیعیه،،، چون به هر حال فامیل شما غریبه محسوب میشه واسه اونا رودربایسی و خجالت
باعث میشه آدما بسته رفتار بکنن

در هر صورت و حتی اگه فرضیات ذهنی خودت هم درست باشه

کشش نده و بزرگش نکن
هر چقدر کمتر دنبال حرف و حدیث بریم آسوده تریم
اینو طبق تجربه میگم عزیزم

1 Likes

لطفا گپم رو پاک کنید
@khojasteh

1 Likes

گپم رو پاااااااک کنید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.