مهمان بیاد پیشم ،خانواده شوهرم باهام چپ میکنن

خونوادهدشوهرت دخالت میکنن

2 Likes

جواب ابله خاموشیست( مختصر و مفید)
تو هر جوابی بدی خودت،کوچیک میکنی
هیچی نگو

1 Likes

ی روز ک خوبیم تا مامانشو میبینه و زیر زیر حرف میزنه تا میره خونه خواهراش تا بره اشکمو در میاره اگه گریه نکنم انگار ی چیش کمه

2 Likes

پس بگو ماجرا ازکجا اب میخوره… عزیزم فقط بهتره بری پیش یه مشاور باید یه چیزایی یاد بگیرین هم خودت هم شوهرت

2 Likes

نمیتونم بارها صربه خوردم از تلاشم برا این زندگی ارزششو نداره انگیزشو ندارم برا تلاش بیشتر میگم خدا حالا ک نمیکشی طلاقم ک منتفیه خب اونو بکش فک کن

2 Likes

چرامنتفی باشه؟ توهنوز خیلی جوونی… طلاقتو بگیر… مهر نمیده مگه میتونه ک نده… شکا خونه نشستی هرچی میگه میگی چشم… یمی دوباربرو بیرون… پیش وکیل توی دادگستری کتکت میزنه دیه بگیر… فقط نمون ک ذره ذره اب بشی.

1 Likes

اخه کی پشتمه جلو رو بابام کتکم زد سه ماهم بود بابام گفت ابرومون میره برگرد سر زندگیت پشتم خالیه امیدم ب چیه ک بخام خودمو نجات بدم ۲۰سال مادرم زندگیمو جهنم کرد افتاد ب جونم ک شوهر شوهر ی ادم عوضیو وارد زندگیم کرد ب زور تو نامزدی(نشون ساده ن عقد ی نشون هشت نه روزه) از شرش خلاص شدم همه میگفتن خودتو نحات دادی باز ولم نکرد هی گفت هیشکی نمیگیرتت رو دستم موندی و پیر دختر شدی انگار هولش بود زود شوهرم داد ده روز بعد اون جواب مثبت دادن روحیم داغون بود تو عقد خونمو کرد تو شیشه ک عرضه نداری میدونم ولت میکنه نمیگیرتت و بیوه میمونی رو دستم بعد ازدواجم هی گفت بچه بچه بیار خودم بزرگ میکنم نزاشت درسمو ادامه بدم بعدش گفت بشین بچتو بزرگ کن ن گزاشت برم سر کار ن درس بخونم برا ارشد ن پیشرفت کنم ن حتی کمکم میده برا بچه ها یخچالم خالیه نمیاد بگیره من وسایل بخرم برا خونه فک کن از همه جا روندم.ث نمیدونم این قلب چرا هنوز میتپه چرا واینمیسته

2 Likes

الهی بگردم چه دلی داری… خدا کمکت کنه… ولی فقط خودت میتونی به داد خودت برسی

1 Likes

حق داری گلم ،ان شاالله مشکلت حل بشه

1 Likes

به نظرم طبیعیه،،، چون به هر حال فامیل شما غریبه محسوب میشه واسه اونا رودربایسی و خجالت
باعث میشه آدما بسته رفتار بکنن

در هر صورت و حتی اگه فرضیات ذهنی خودت هم درست باشه

کشش نده و بزرگش نکن
هر چقدر کمتر دنبال حرف و حدیث بریم آسوده تریم
اینو طبق تجربه میگم عزیزم

1 Likes

لطفا گپم رو پاک کنید
@khojasteh

1 Likes

گپم رو پاااااااک کنید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.