مهریه ۳۰۰ تومنی میگن ۵۰ تاشو ببخش

بله موافقم.و اینکه با چدرت همراه باش.بدونن پدرت کاملا در جریانن

1 Likes

اره منم همینو گفتم ، حتما درموردش باهاش صحبت کن ک بعدا کسی حق دخالت نداشته باشه … بهش بگو ک ۵۰ تا سکه رو هم بخاطر تو کم میکنم ن هیچکس دیگه … و اگه واقعا تصمیمت رو گرفتی و پدرت هم مشکلی نداره از همون اول ۲۵۰ تا بنویس ک نخوای دوباره عوض کنی ، اینجوری بهتره … البته من فقط نظر دادم ، تصمیم خودت مهمه عزیزم ، امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری :blush:

1 Likes

من نمیدونم چرا انقدر مادرشوهرا گیرن رو سکه
اگر اذیت نکنن و پسرشون ادم باشه هیچ دختری مهرشو نمیگیره
تازه چه بَسا بودن دختر هایی که خیلی هم اذیت شدن و مهرم حلال جونم ازاد گفتن‌
هیچ خانومی ازدواج نمیکنه که طلاق بگیره یا مهریه بگیره (مگر این که با برنامه و ذات بد زن طرف شده باشه)

1 Likes

نه کم نکنی ها اصلا ابدا

1 Likes

درسته عزیزم ممنون که راهنماییم کردین
همین کارو میکنم اینجوری خیلی بهتره :pleading_face::heart::kissing_heart:

1 Likes

دقیقا یه جوری رفتار می‌کنن که انگار همین الان پول گذاشتن تو جیب من همچین حرص میزنن انگار الان مالشون کم شده دو سه بار تأکید کردن بهم
اونم منی که تا راه دادگاه و بلد نیستم چه برسه برم از این کارا کنم:neutral_face:
یعنی عمرا قبول میکردم اگه اون پسر و دوس نداشتم فقط به خاطر اون کوتاه میام وگرنه عمرا نمی‌رفتم کم کنم انگشتر نهایت پس میدادم بهشون
مادر شوهر بدجنس:pleading_face:

1 Likes

همون ۲۵۰ می‌نویسم تو عقد که غرورم و نتونن له کنن:pensive:
اگه حس میکردم پسرشونم عین خودشون رفتار می‌کنه میرفتم انگشتر پس میدادم و تمومش میکردم
اما حیف که دلم نمیاد
خود پسرش چند بار گفت بعدش میخوای بریم زیاد کنم هرچند تا تو بگی ولی اینقدر بهم برخورده بود گفتم نه اصلا لازم نکرده:pensive:

خواهش میکنم گلم :heart:

بنظرمن ازهمون اول ب بابات بگو چون اگ نگی بعدا کارای دیگه ازت میخان و حرفم بزنی ببخشیدا ببخشیداک این حرفومیزنم ولی پیش خودشون میگن خانوادشوحساب نمیکنه .ب سرم اومده ک میگم برا خوانوادت ارزش قاعل شو بهشون همه روبگو

1 Likes

تا جاییکه من میدونم باید پدر دختر اطلاع داشته باشه از کم کردن و بخشیدن مهریه ‌‌…تو فامیل ما دختره مهریشو میخاسته ببخشه …پدرشو گفتن باید بیاد

1 Likes

میدونی گلم
چون میدونن بدن و امکان داره که پس فردا خدایی نکرده یه غلطی کنن که به ناراحتی بکشه سعی دارن مهرو کم کنن اینو تجربه دارما

ولی این بهت بگم اگر بضاعت مالی نداشته باشه بیشتر از ۱۱۰ تا اونم سالی یدونه به کسی نمیدن از نظر قانونی

1 Likes

بابام می‌دونه مامانم اما نه چون مامانم دعوا راه میندازه
به مامانم بگم؟

1 Likes

بابام خبر داره
مامانم نه

به دلم خیلی بد اومده نمی‌دونم چرا
دقیقا حس میکنم خیلی بدن
حتی از کسی که باهاش این همه وقت بودمم میترسم جدیدا
نمی‌دونم شاید رفتم انگشتر پس دادم :pleading_face:

با بابات مشورت کن اون صلاحتوبهترمیدونه .اولا ک ۵۰ تا سکه ارزش بحثو دعوا نداره بعدشم اگ پسره خوبه توبا خودش فقط کناربیا همین دورواطرافش اهمیت نده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.