مهاجرت کردن

دوستان اگه همسرتون همش`` فکر رفتن از ایران باشه و از اول ازدواج هم بهتون گفته باشه این موضوع و چیکار میکنید
حاضرید برید کشور دیگه برای زندگی؟؟؟
همسرم خیلی پافشاری میکنه برای رفتن و میگه بچه اول و باردار شدی و بدنیا اومد میریم دومی و بعدا اونجا بدنیا میاریم.
غربت . تنهای.بچه .ندونستن زبان.وابستگی به مادرم
میشه راهنمایم کنید

من بودم ميرفتم چرا كه قطعا اينده اي بهتر در انتظارته. هم براي خودت و هم بچه هات. تازه يشنهاد من به شما اينه بچه اولتون را هم بريد اونجا بدنيا بياريد چون هم هزينه هاي مهاجرتتون كمتر ميشه هم وقتي اقامت اون كشور را بگيريد بچه اتون شناسنامه اونجا را ميگيره و و بهش ماهيانه يارانه ميدند و هزينه پرستار و اين چيزا و حتي براي خودتونم بهتره كه بچه اتون شهروند اون كشور باشه.
زبانم بصورت فشرده برو كلاس IELTS
تكنولوژي هم انقدر پيشرفت كرده كه شما روزي 10 بار با ايمو ميتونيد با مامانتون صحبت كنيد

1 Likes

پاشو برو دختر خوب، این مملکت غیر خانواده چیز با ارزشی نداره، اونارو هم همیشه با هزار جور نرم افزار میتونی ببینی، فکر آینده همون بچه ای باش که میخوای به دنیا بیاری، هر چندتا هم میخوای همونجا بدنیا بیار، اینجا همه چون مجبورن موندن، زبان هم یاد میگیری کاری نداره که

عزیزم به نظر من هم بهتره بچه رو اونجا به دنیا بیارید البته اگر مسافرت هوایی براتون ضرر نداره.

1 Likes

منم بدم نمیاد ک برم خارج زندگی کنم ولی فکر اینکه از خانوادم دور باشم دیوونم میکنه،شما ببین اگه با این مسئله میتونی کنار بیای ک برو،اگه نه شوهرتو متقاعد کن همینجا بمونه،ب هرحال اینجا وطن و زادگاهمونه و نمیشه ب همین سادگی ازش دل کند،یک لحظه باید تصمیمت رو بگیری و از همه چیز دل بکنی بعد دیگه احتمالا کمی برات عادی بشه دوری از خانوادت،فقط بستگی ب اون یک لحظه داره ک بتونی یانه

1 Likes

منم خیلی وابسته به مادرم و مادرم خیـــــلی بیشتر.
البته بنده خدا همش به من میگه برو مانع خوشبختیت نمیشم سختیش چندماه تحمل میکنم اما میدونم داغون میشه.
از اونطرف اینده بچه
واقعا سخته تصمیم

دست تنها بدون تجربه یعنی سخت نیست بدنیا اوردن بچه تو غربت.
برای این میگم که تجربه پیدا کنم رو اولی😂
دومی و یه گلی به سرم میگیرم.
این کلاس برای مبتدی هم کاربرد داره؟

دست تنها نيستي. زايمان در اونجا كه خيلي بهتر از ايرانه. دست تنها نيستي. دولت در اختيارت پرستار ميذاره يا بهت كمك هزينه ميدي خودت پرستار ميگيري. نوه عمه بابام آمريكاست، بعد وقتي بچه اش را بدنيا اورد كارهاي مامانش را كرد و از ايران بردش امريكا بعنوان پرستار بچه اش الانم دولت بهش حقوق ميده

1 Likes

عزيزم شما بايد ازمون آيلتس بدي و نمره قبولي بگيري و اين يكي از شرايط اقامته.

1 Likes

مرسی از راهنمایت بهتر برم پیگیر بشم هر چه زودتر شروع کنم

1 Likes

دقیقا
خوب کاری میکنی

من حاضرم برم
چون دیگه کشورم جای موندن نیست
اما اگر برای اقامت گرفتن بگن شوهرم باید چند سال تنها اونجا باشه اقلا نمیرم

2 Likes

چه خوب.
اره تنهاییی که اصلا و ابدا منم نمیتونم تنها باشم حتی کشور خودم
با وابستگیتون چیکار میکردین؟
یا ندونستن زبان

ادم وقتی توی یه شرایط جدید قرار میگیره ناخوداگاه سعی میکنی زبان اونجا رو هم یاد بگیری
با دلتنگی نسبت به عزیزانت هیچ کاری نمیشه کرد متاسفانه :cry:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.