من 8روزه دیگه فارغ میشم 😊

’ خانما من زایمان اولمه نمیدونم چه حس داره

3 Likes

عزیزم انشالله بسلامتی فارغ بشی ونی نی تو صحیح وسالم بغل کنی:kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

فدات عزیزم اما یخ کوچولو استرس دارم😊

1 Likes

دکترم گفت لگنت عالیه نمیدونم تا لحظه زایمان چطور پیش میره شرایط😊

1 Likes

تجربه ندارم ولی انشالله شمای تجربه خوب داشت باشی عزیزم

1 Likes

ممنون عزیزم ان شالا هر چی میخوای خدا بهت بده

1 Likes

بسلامتی

1 Likes

فدات عزیزم

1 Likes

:heart_eyes:ان شاالله به سلامتی به دنیا میاریش

1 Likes

ای جووووووونممممممم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ایشالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم نینیت به دنیا اومد عکسشو بفرست ببینیم:heart:

1 Likes

ایجانم ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی و خودت و نی نی صحیح و سالم باشین استرسم اصلا نداشته باش💙

1 Likes

ان شاالله به سلامتی به دنیا میاد اصلا استرس نداشته باش به لحظه ای فکر کن که در آغوش میگیریش بعداز ۹ماه انتظار شیرین

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
پیشاپیش تولد نی نی تون مبارک باشه :rose::rose:
انشالا سالم به دنیا بیاد و زیر سایه تون شاد باشه همیشه

2 Likes

مبارکه عزیزم
با سلامتی
آخیش
راحت میشی و سبک
و بهترین لحظه عمرتو تجربه میکنی
حتما سوره انشقاق و این چند روز باقی مونده بخون تا زایمان راحتی داشته باشی

ان شالله راحت و بدون درد زایمان کنی
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

منم 10 روز دیگ زایمان دارم. واسه منم دعا کنین عزیزم. انشالله همه زایمان بی خطر و راحتی و داشته باشن. :pray::pray::pray::pray:

4 Likes

انشالله به سلامتی نی نی تونو صحیح و سالم بغل بگیری اون لحظه دعا یادتون نره برای همه کسانی که ارزوی تجربه این لحظه رو دارن

1 Likes

وهمچنین دعای نادعلی خیلی برای زایمان خوبه مبارک انشالله خوش قدم باشه عزیزم به سلامتی فقط روزی خواستی برای زایمان بری اعلام کن هم گروهی ها برات دعای نادعلی بخونیم

2 Likes

قربونت برم خدا از دهنت بشنوه
که منم به مرحله زایمان برسم
:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:
اما این پی ام و برای آذر خانوم بفرست :+1::+1::+1::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بامن بودی گلم

2 Likes

اره عزیزم
آدر خانوم هشت روز دیگه نی نی شو میبینه :palms_up_together::palms_up_together::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.