من یه جا خوندم که این فیلمای وحشناک

به چه عالی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: یه جورایی زادگاه من حساب میشه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

والا یه شیخ توی کامیاران خیلی سال پیش به خونه مادر شوهرم گفت این عروسک ها و … از دکور میز تلویزیون جمع کنید مخصوصا اگه در مکانی هست که دارید نماز میخونید.

1 Likes

درسته بعضی ها که توانایی دیدن یا … این کار ها رو داشته باشن یعنی تونست چاک راه های لازم برای این کار رو باز کنن اما اگه قدرت کنترل ش رو نداشته باشن بهشون آسیب میرسه .

1 Likes

البته خیلی هاش هم فراتر از علم بشر هست و هنوز دلیل و منطق خاصی نمیشه براش آورد و از طرفی نمیشه ردش کرد . مثل جن ها یا آدم فضایی ها . و احیانا اگه از روی اینها فیلمی ساخته بشه بهش میگن فیلم ترسناک تخیلی و … مگه اینطور نیست که تخیلات بشر میتونه به واقعیت تبدیل بشه. از طرفی هم اگه هم کشف بشه نمیان علنی کنن .

2 Likes

اونجوری هم ک فک میکنی نیس… جن ها میتونن وارد بدن انسان بشن و موجب آزار و اذیتشون بشن. گاهی اگ درمان نشه طرفو تا مرز خودکشی میبره

3 Likes

نه گلم اون برای اون نبوده در دین اهل سنت نماز خوندن

روبرویه عروسک به عنوان بت و شرک محسوب میشه

از دیگاه اهل سنت داشتن مجسمه گناه و یه نوع بت پرستیه

بخاطر جن اینا نگفته بخاطر این گفته

2 Likes

دقیقا

1 Likes

عزیزم طرز فکرت اشتباه اینطور نیست الان دروازه داره

باز میشه و متاسفانه دنیای ما داره با دنیا اونا یکی میشه
درمورد عروسک انابلم یا… یکم مطالعتو ببر بالا…

الان بیشتر مردم میرن دعانویسو… جن گیرو… من یه نفرو

میشناسم از دختر عقب مونده اش که سندروم دام داشت برای دعاهای شیطانی استفاده میکرد

مردم ما هیچوقت پیشرفت نمیکنه چون تعصباتش جلوشو میگیره

چیزایی که تو ازش خبرنداری و نمیدونی به این معنی نیست که وجود ندارن

منومنظورم این نیست که اون فیلما دقیقا راسته

و هرچی اتفاق میفته امکان داره

منظورمو متوجه نشدی بیخی…

اسمش چی بود

1 Likes

کی گفته اروپا و امریکا دروغ نمیگن خوب و بد همه جا هست.بعدم حرف دوستمون کاملا درسته این چیزا بیشترش دروغه .فقط جن واقعیت داره اونم اینجوری نیست تو زندگی انسان ها جولان بدن .اونم داستان خودش رو داره

2 Likes

در آیه ٢٧٥ از سوره بقره از طرف خداوند آمده است:آن دسته از افرادی که ربا میخورند در قیامت نمیتوانند برخیزند مگر مثل کسی که در نتیجه تماس با شیطان دیوانه شده و تعادل خود را از دست داده است.

در تفسیر این آیه توسط علامه طباطبایی آمده است:هر چند آیه به هر گونه دیوانگی و جنون ناشی از تماس با شیطان اشاره ندارد اما بر آن است که برخی از جنون ها می تواند از ناحیه شیطان باشد.

نتیجه اینکه جنیان و شیاطین به هیچ وجه سلطه قهری و غیر ارادی و تصرف بر انسان نداشته و هر گونه انحرافی که از سوی آنها درباره انسان صورت می پذیرد همراه با اختیار و اراده انسان می باشد

با نگاه به برخی آیات بر مي آيد که اگر ما اجازه ي ورود به جنينان ندهيم از بسياري از احوالات و افکار ما غافل اند و مي توان با وارد شدن در قلعه ي شريعت الهي از تيررس حيله هاي آنها به دور بود .

اين طور نيست که فکر کنيم حال که آنها ما را مي بينند و ما آنها را نمي بينيم آنها اجازه داشته باشند به راحتي وارد حريم شخصي ما شوند و با ما مقابله نمايند .

2 Likes

اره عزیزم این درسته پیامبر اسم میزاشته رو وسایلش ولی نه این دلیل بلکه مرسوم بوده حتی این تا سالها پیشم وجود داشته

در نقل‌های فراوانی آمده است که پیامبر اسلام(ص) سلاح‌ها، حیوانات، اثاث‌ها و دیگر وسائل شخصی خود را نام‌گذاری می‌کرد؛ البته این نام‌گذاری‌ها ویژه پیامبر خدا(ص) نبود، بلکه عرفی مرسوم در آن زمان بوده و بیشتر افراد جامعه چنین کاری را انجام می‌دادند، و شاید بتوان گفت که این نام‌گذاری به نوعی مشابه پلاک و یا بارکد در عصر حاضر بود

1 Likes

بله میدونم
اما نه هر کسی رو

خیلی دلیل لازمه که چنین بلایی سر کسی بیاد

پیامم رو. با دقت نخوندی

گفتم یا کسی خودش انتخاب میکنه و. میره تو این وادی

یا یه از خدا بی خبری کسی رو. طلسم میکنه و مشکلاتی براش پیش میاد

حالا این موارد چند درصد جامعه. ان؟!!!

3 Likes

عجب
اما به نظر من شما مطالعاتت خیلی ضعیفه

چون هر داستان تخیلی و استدلال ذهن های بیماری که اونا رو. نوشتن رو باور کردی

دقیقا من بر اساس مطالعه گفتم

ضمن اینکه باور و ایمانت رو به قدرت خداوند بیشتر کن

تا اینقدر دچار وحشت نشی

وقتی تو مسیر درست باشی خداوند اجازه نمیده هیچ نیرویی بهت صدمه بزنه

اما قطعا اگه درگیر تفکرات انحرافی و اعمال قبیح باشیم
خودمون مجوز ورود شیطان و شیطانک ها رو به زندگیمون دادیم

3 Likes

مرسی هیوا جون :pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

3 Likes

رحمت به خودت و پدر و مادرت

حرف حق رو از قرآن استخراج کردی

حالا اگه نخوایم بشنویم
میشیم مصداق آیه صم بکم عمی فهم لا یعقلون

4 Likes

خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه عزیزم :heart:

1 Likes

ممنون عزیزدلم :heart:

هیوا جان امشب برام دعا کن

1 Likes

محتاجم به دعا گلم .قابل باشم حتما

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.