من یه جا خوندم که این فیلمای وحشناک

ن بابا این حرفا چیه
میگن بر اساس واقعیت بوده ک تاثیر و ترسناک بودن فیلم بیشتر بشه
ی سری از آدما هستن ژانر ترسناک دوس دارن و دلشون میخاد هر مرحله فیلم ترسناک تر بشه ک این روحشون ارضا شه از هیجان و ترس
برا همین میان میگن واقعیته

12 Likes

:pleading_face:به عروسک بنده خدا چیکار دارین آخه

نه عزیزم اون عروسک ها عروسک های مخصوصی هستن که برای کار های شیطانی درست میشن وگرنه یخ عروسک بی جون چیکار میخاد بکنه

6 Likes

فیلمی که میگم واقعا قشنگه اسمش یادم رفته پیدا کردم اسمش میگم برین نگاه کنین واقعا قشنگه اینکه میگن آدم پیش هر دعا کنی نباید بره بخاطر این فیلمه

5 Likes

عزیزم اون عروسک با روح شیطان تسخیر شده

5 Likes

جن‌گیر هم کشته زیاد داد هم اتفاق های بد

4 Likes

بعد ساخت جنگیر بیشتر عوامل فیلم از طریق اتفاق های وحشتناک مردن . :confounded: تو مدت کوتاه

4 Likes

آره بین جنگیر و احضار مونده بودم دیگه نگفتم :joy:

3 Likes

کاش یکم اطلاعاتمون بالا ببریم این حرفا چیه یک چندتا تحلیل فیلم بشین ببین دوما مدرسه تعالی درباره نقشه های مدرن شیطان گذاشته درباره جن و فیلمای خارجی ها تحلیل میکنه برو ببین اسم برنامش برنامه تعالی

11 Likes

:joy::joy:وااای من خیلی فیلم وحشتناک دیدم :sweat::sweat: یکی دیگه بود اسمش طالع نحس هست اونم میگن موقع فیلم برداری اتفاق های بدی افتاده . هر کی طالع نحس دیده دستش بالا :raised_hand::raised_hand:

2 Likes

خداروشکر تنها فیلم ترسناک عمرم انابل بوده
:joy:اونم با داداشم نگاه میکردیم من جاهای ترسناک چشمم می‌بستم اونم میگفت چه شجاع شدی نمیرسی :neutral_face:بعد شبا زنگ میزدم شوهرم میگفتم تو اینجا بمون من بخوابم:joy:

2 Likes

مگه مجبورت کردن ببینی دختر:joy::joy::joy: ما دسته جمعی میدیدم بابام وسط فیلم میخوابید دستش روی صورتش بود :joy::joy: خونه رو کاملا تاریک میکردیم یه کاسه تخمه هم جلو دستمون .

2 Likes

:joy:آره والا مجبور بودم مامانم میگفت بشین پیشش ترسید حواست بهش باشه

1 Likes

به به نگاه چه دختر شجاعی هم گذاشتن مراقب داداشش باشه :joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:joy:خیلییی
یعنی داداش من با یکی از دوستام جفتن خیلی زیاد باهم نشستن کل فیلم ترسناک هارو دیدن
فقط منتظرن یه فیلم ترسناک بیاد زود زنگ میزنن به هم یا میان خونه ما یا خونه دوستم ساعت 3.4 نصف شب میبینن
حالا من توروز میدیدم :joy:

1 Likes

چه حس خوب و وحشتناکی:joy::joy::joy::joy: شوهرم اصلا فیلم ترسناک نمیبینه :neutral_face::neutral_face:باید برم خونه مامانم همگی اونجا جمع میشیم فیلم میبینیم.

1 Likes

چقدر اسم کاربری قشنگی داری یاد لوسی می کارتون مهاجران میفتم :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم ممنون:heart_eyes: منم بخاطر همون گذاشتم اتفاقا:grin::heart_eyes:

1 Likes

تو خیلی شجاعی خواهر:joy:

1 Likes

اینو فقط یه دهه 60 درک میکنه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.