من چرا نمیتونم تو گپم جواب دوستان بدم؟

بچه هاااااا تو گپم نمیتونم جواب همتون بدم هی ارور میده هر دفعه فقط چند تا میتونم جوابشون بدم انگار محدود شدم :cry:

برای منم اتفاق افتاده ولی چن بار باز زدم درست شد

عزیزم با اجازت دسته بندی سوالت رو به سوالات فنی تغییر دادم تا بیان جواب بدن

1 Likes

به منم ارور میده که میگه بیشتر از ۳بار نمیتونی ریپلای کنی

آره منم متوجه شدم. بعد از سه بار ریپلای، یکی باید بیاد چیزی بنویسه بهد دوباره میتونی 3 بار دیگه ریپلای کنی.

1 Likes

عزیزم این محدودیت برای همه هست البته همکارانم این محدودیت سه تایی رو به 15 تا رسوندن :blush:

2 Likes

برای بهبود مامی‌گپ، در بعضی مواقع ممکنه محدودیت‌هایی اضافه بشه … هر زمان دیدید این محدودیت‌ها باعث شده اذیت بشید به ما اطلاع بدید، در صورت امکان در اسرع وقت برای رفع مشکل اقدام می‌کنیم.

ممنون که این موضوع رو گزارش دادید :tulip::blush:

2 Likes

در واقع به این شکل عمل می‌کنه که کاربر نمی تونه تعداد 3 تا پاسخ متوالی ارسال کنه. (البته الان دیگه این تعداد الان به 15 پاسخ متوالی افزایش پیدا کرده)
وقتی شخص دیگه ای چیزی مینویسه، این تعداد از اول شمرده میشه. برای همینه که مشکلتون حل میشده …

2 Likes

دست گلتون درد نکنه خانوم حکیمی گل

2 Likes

خواهش میکنم دست شما درد نکنه که پیگیری میکنین❤

1 Likes

اگه ممکنه ایموجی که بعد جمله گذاشته میشه و به صورت حروف میاد هم درست کنید :bowing_man:

1 Likes

بله حتما :pray:
در حال حاضر این مشکل تنها زمانی پیش میاد که بین ایموجی و متن فاصله ای گذاشته نشده باشه، برای مثال:
بدون فاصله:smile:
با فاصله :smile:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.