من چرا باردار نمیشم؟ 😭

بااین سنم داغون شدم مشکلی ندارم چراباردارنمیشم،،

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

مگه چن وقته ک اقدام کردی

عزیزم ایشالا میشید مگه چندوقته در حال اقدامید؟ مگه به پزشک مراجعه نکردید؟ یعنی همه راهها رو امتحان کردید و نشده؟ صبورتر باشید ایشالا میشه و بهخواسته تون می رسید ایشالا

من ۲۱سالمه۳سال ازدواج کردم،،۲سال اقدامم

هیچ مشکلی ندارم دلم گرفته عصابم خورده

1 Likes

واااا همچین گفتی من بااین سنم چراباردار نمیشم گفتم لابد چهل رو رد کردی عزیزم میشی غصه نخور بعدشم دوساله اقدامی دکترت بهت نگفته چکار کنی فدات شم ؟؟؟؟دکترت رو تغییر بده. کجا زندگی میکنی

1 Likes

ماشاالله عزیز دلممم چه قدر سن داری مگه تو انقدر نا امید حرف میزنی نگران نباش خدا بزرگه انقدر نا شکری نکن توکلت به خدا کن خدا خودش کمکت میکنه دکترا فقط یه وسیلن چیزی رو بزور از خدا نخواه زمانش برسه باردار میشی برات دعا میکنم عزیزم

کرج زندگی میکنم،اره باید برم ی دکتره دیک

فدات عزیزدلم،،ممنونم

1 Likes

نشی که عزیزی

سونودادم کیست نداشتم فولیکولامم خوبه ،،دکترمیگف خیلی همچین خوبه،،اگ اینجورین چراباردارنمیشم

گلم اصلا ناراحت و نگران نباش…‌خداروشکر علم خیلی پیشرفت کرده و کسی بدون بچه نیست‌.به قول اسما جان حتما دکترت روعوض کن.چون تاالان باید بهت دارو میداد یا iuiمیکرد که دیگه انقدر حرص نخوری…‌‌

2 Likes

عزيزم 1 جوري گفتي با اين سن فكر كردم نزديك يائسگيته
ميدونم چشم انتظاري سخته ولي هرگز نا اميد نشو
برو دكتر و دارو مصرف كن ، دارو نتيجه نداد روش هاي ازمايشگاهي را تست كن
شوهرت ازمايش داده؟ وضعيت اون چه جوريه؟

1 Likes

من چی بگم با ۳۷ سال سن و یه پسر ۱۴ ساله.یکساله تو اقدامم ولی انگار نه انگار درصورتی که هروقت سونو و آزمایش دادم نرمال بودم‌.دیگه این ماه دکترم iuiکرد تا ببینم خداچی میخواد

دارو مصرف کردم اسید فولیک میخورم،،ویتامینث،،مدرکسی پروستوژن خوردم قرص امید،،

1 Likes

iuiچجوریه

1 Likes

این روشها خیلی فک کنم خرج داره حرف مردم ی طرف

2 Likes

خیلی خیلی خیلی راحت و کم هزینه س…‌اسپرم همسرت رو همون روز میگیرن و شستشو میدن و نطفه های بارور رو به کمک یه شلنگ خیلی نازک وارد لوله های رحمت میکنن.به هیچ عنوان درد نداره و درصد بارداری رو خیلی میبره بالا.

3 Likes

عزیزم چرا حرف مردم برات مهمه.درضمن چرا باید همه بفهمن چیکار کردین؟ iuiهمون روز انجام میشه و استراحت نداره پس کسی هم متوجه نمیشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.