من و مادر شوهرم خداروشکر

بچه ها یادتونه مادر شوهرم چقدرر زجرم میداد اونقدر خفه شدم و احترام گذاشتم الان نتیجشو دیدم الان هرررجا میره اونقدررر تعریفمو میده یجا گفته مشکل از من بود ن عروسم فک میکردم اون پسرمو گرفته بقیه تو گوشم میخوندن ولی الان عین پروانه دورم‌میچرخه هر روز زنگ میزنه بم دعاش میکنم درسته در حقم بدی کرده زیاد ولی گذشته ها گذشته الان زندگی رو برام شیرین کرد خدایا شکرت زندگیم خیلی شیرین شده قبلنا فکر میکردم زندگی فقط بچس ولی الان دو هفتس دارم از زندگی دو نفرمون لذت میبرم دیگه هیییچ استرسی ندارم

41 Likes

حس میکنم تازه عروسم چون هیچوقت رفتار خوب ازش ندیده بودم حس تک عروسی رو نداشتم ولی الان خوب حسش میکنم خداروشکر

11 Likes

خب خداروشکر بخیر گذشته:heart_eyes::heart_eyes:خوشحالشدم

4 Likes

قربونت گلم …

2 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kiss:

2 Likes

خداروشکر محبتش پایدار باشه ایشالا

2 Likes

مرسی ایشالله:rofl:

2 Likes

کاملا نتیجه ی درستیه
خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی
ان شاءالله همیشه خوشبخت باشید

2 Likes

عزیز دلمی مرسییی همچنین:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

خوشبخت باشی گلم دوستیتون پایدار

1 Likes

مرسی عزیزدلمم

الحمدالله خوش باشی الهی

1 Likes

قربونت برم:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خب خداروشکر عزیزم. دست راستت رو سرمن

2 Likes

الهی که این حس خوشبختی تا همیشه همراهت باشه
ان مع العسرِیُسرا:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

عزیزم من و همسرم به دلخواه خودمون سه سال نیوردیم با اینکه ۳۰ سالمون بود و واقعا هیچ کمبودی حس نمیکردیم بخدا

و تازه توی ۳۳ سالگی به اصرار من اوردیم گفتم سن مون دیگه خیلی میره بالا وگرنه به جون پسرم برای دلخوشیت نمیگم ما دوتایی هیچ کمبودی حس نمیکردیم و خوب بودیم البته اطرافیان فکر میکنن الکی میگفتیم ولی مهم خودمون بودیم حتی شوهرم معتقد بود مگه حتما باید همه بچه داشته باشن بخدا بدون بچه هم میشه خوشبخت بود

اما خب بچه هم شیرینی های خودشو داره البته سختی های زیادی هم داره

6 Likes

بازم خداروشکر

ببین زندگی را سخت بگیری بدتر بهت سخت میگیره

4 Likes

خداروشکر عزیزم :rose:
ان شاءالله روز ب روز باهم بهتر بشیدو خوشبخت باشی در کنار همسرت

2 Likes

ولی بازم زیاد قاطی نشو باهاش

معمولی باش

3 Likes

عزیزم ایشالله ایشالله:joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.