من هنوز بعداز زایمان پری نشدم

سلام دوستای عزیزم و خانم حکیمی گل من الان کوچلوم ۴ اردیبهشت میره تو سه ماه هنوز باردار نشدم مشکلی نداره جلوگیری هم طبیعی میکنم با کاندوم بعداز دوهفته بعداز ۴۰ من یه لکه قهوه ای رنگ دیدم واحساس میکنم میخواهم عادت بشم ولی نشد حتی چیزهایی خیلی گرم خوردم که عادت بشم باز هم نشدم یه هفته پیش باز احساس کردم که میخواهم عادت بشم درد پا وزیر شکم احساس میکنم میخواهم بشم ولی باز نشدم عادتم درصورتی هم خیلی نزدیکی هم نمی کنیم من می ترسم که خدایی نکرد که باردار بشم باز اینجوری امروز زنگ زدم خونه بهداشت مون میگیه ن این طبیعی بعضی تا ۶ماه یا دوسال عادت نمیشن شنیدم اون هایی که شیر بچه میدن عادت نمیشن یا بعضی ها میشن ولی من شیرم خیلی کم که کوچلوم بیشتر شیرخشک میخوره طفلی بازم نمی دونم درست یان دوستای که مثل من بودن کمکم کنید تا خیالم راحت بشه چون دیشب که با زن داداشم حرف میزدم میگفت برو آزمایش بارداری یا تست بده شاید باردار باشی خوب من میدونم که نیستم چون زیاد نزدیکی نداشتم لطفا کمکم کنید دوستای گلم و خانم حکیمی عزیز

سلام گلم.منم ۴۷ روز بعد زایمانم پریود شدم و تا الان که ۴ ماه از زایمانم گذشته دیگه پریود نشدم.مطمئن هم هستم که باردار نیستم چون از دو تا وسیله برای حلوگیری استفاده میکنم.خانواده من همینجورن تا چند وقت بعد زایمان پریود نمیشن

1 Likes

سلام عزیزم
بله این طبیعیه که پریود نشید اما ممکنه تخمک گذاری داشته باشید و بارداری اتفاق بیفته، پس باید حتما از یه روش جلوگیری استفاده کنید. برای اطمینان می تونید آزمایش بتا بدید

1 Likes

منم الان ۸ ماه بعد زایمانم پریود نشدم میگن طبیعیه نگران نباش اما اگه شک داری واسه اینکه خیال راحت بشه ب گفته خانوم حکیمی عزیز،برو ی ازمایش بده و خلاص۹

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.