من معذرت میخام بجای همه

خواهرای گلم من ازطرف هممون ازتون معذرت میخام ببخشید که اگه چیزی گفتیم مامثل خواهریم باهم اگه ݝمی داشته باشیم اینجا به هم دلداری میدیم مثل یه خواهر برای هم ناراحت میشیم اگه خوشحالی باشه همه باهم شحالی میکنیم ماهمه باهم خواهریم دوستیم شاید وقتی وارد شدیم گپ ها رو دیدیم یکم شکه شدیم ببخشید اگه چیز بدی ازما دیدید مادوستون داریم ودوست داریم شما هم به خواهرامون اضافه بشید ودرکنار هم باشیم ماانگار شدیم یه بچه لجباز یادمون رفته مادرکنارهم خواهریم دوستیم بیایین همه چیزو فراموش کنیم بیایین دیگه نگیم مامی گپ نی نی سایت اینجا بده اونجا بده بیایین همدیگه رو دوست داشته باشیم

23 Likes

@u799909
@Moaseii0021

1 Likes

موافقم

1 Likes

توروخدا بیایین این بحثارو تموم کنیم بخدا خیلی ناراحتم مثل بچها شدیم

3 Likes

من یه مشکل جدی دارم دو تا گپ هم براش زدم ولی خب مثل این که بچه ها همشون تاپیک های نی نی سایتی هستم و بیشتر دوست دارن هیچ کس حتی نگفت انشاالله که چیزی نیست😔واقعا استرس دارم سر مشکلم تازه چیزی هم هست که همه میتونن کمک کنن ها

5 Likes

جونم عزیزم چی شده بخدا من ازبس گپ زیاده امروز خیلی کم میام بخاطر همین

2 Likes

جانم اجی؟؟؟
من با کسی بحثی ندارم که گلم منم دارم میگم تموم کنن دوست باشن باهم ما که باهم دشمنی نداریم

3 Likes

صدات زدم عزیزم همکاری کنیم همه مثل خواهرباشیم
کمک میخاستم😂

1 Likes

اها هستم جیگر درخدمتم :grinning:

2 Likes

@u710806

لابیا واژنم یه حالت ریش ریش شده پیدا کرده من ۱۶ سالمه رم هم نمیشه به کسی بگم😭اومدم اینجا اینجا هم که کسی جوابم و نمیده به خدا نشستم دارم گریه میکنم
اون دوتا لبیا که از کلیتوس شروع میشن اونا دور تا دورش روی خودش نه ها دورش انگار ریش ریش شده منم ترسیدم عفونت رحم هم دارم😭
گفتم شاید زگیل تناسلی باشه رفتم تحقیق دیدم اگر زگیل باشه خارش یا سوزش داره که من ندارم
نمیدونم این حالت عادیه که واژن داشته باشه یا من حساس شدم قشنگ انگار ریش ریش شده
همینجوری آویزون آویزونه اززش یه چیزایی

1 Likes

@u680940

اجی بخدا انقد گپا تکراری و زیاد شدن من ندیدم نمیدونم… عنوان گپت چیه؟؟

2 Likes

عزیزم برو دکتر ایشاالله که هیچی نیست

مامی گپم هنگه طول میکشه تا پیامامو بفرسته ای خدا 🤦🏻

تواینترنتم نزنی به نفعته اینترنت ادمو میترسونه

2 Likes

نوشتم یه سوالی هست که خجالت میکشم بپرسم همچین چیزی الان توی همین گپ توضیح دادم

1 Likes

هی اینجوری میشههه وای :persevere:

2 Likes

حالت عادی لابیا اینجوریه؟
دکتر کاری نمیکنه رفتم گفت به خاطر کرونا معاینه نداریم مامانم هم که کلا میگه نمیخواد بری ندیدی وقتی اسم عفونت رحم هم اومد دکتره چه جوری نگات کرد و این حرفا :pensive:

1 Likes

عزیزم انشاالله که چیزی نی
خوب میشی
اگه امکانش هست برو چکاب شی بهتره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.