من لکه بینی دارم و خشک نمیشه

بچه ها من از روز 18 سیکلم به مدت 3 روز کلا لک داشتم در حدی دستشویی میرفتم بود فقط حتی پد گذاشتم تمیز بود یجور لک هست انگار قهوه ایی همراه با ترشحات تخم مرغی سفید و بعده 3 روز خشک شدم و بعدش هر از گاهی هی لک میاد مثلا ده دیقه میاد با ترشحات و بعدش قط میشه بعد شب ها اصلا هیچی ندارم جز ترشح و روز بعضی وقتا لک میاد دو شب پیش نزدیکی داشتم حالا بعد زدیکی بازم لک اومد و کلا هر وقت میرم دستشویی هست یعنی دیگه خشک نشد . بنظرتون از چیه چیکار کنم . کجا برم نه دکتر و نه سنو هیچکدوم نوبت ندادن بهم

الان میرم یکم کار دارم جواب بدین میام میخونم . ببخشینااا :kiss:

بارداری؟؟؟؟

اگه بارداری خطر داره.
اگه اقدامی حتماً یه سر به دکتر بزن یه سونو هم بده.
یه بی بی هم بزن اگه مثبت شد دیگه سکس نداشته باش.

نه باردار نیستم بیبی زدم منفی شد

1 Likes

امشب برم پاپ اسمیر تو اقدامم اخرای سیکلمه

2 Likes

انشاالله که همه چیز خوب باشه

1 Likes

ممنونم .

1 Likes

خیلی میترسم چیز خطرناکی باشه

2 Likes

خواهش:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

نه انشالله که چیزی نیست. شاید هورمنات بالا پایین شده من پارسال ماه رمضان ۱۷ روز پریود بودم که رفتم آز دادم پرولاکتینم بالا بود و تنبلی تخمدان داشتم

1 Likes

منم پاپ اسمیر دادم دوماه پیش همچی خوب بود ایشالا برای تو هم خوبه

1 Likes

اها خداروشکر . برات موقع نمونه برداری درد داشت . :neutral_face: :grin: اخه اولین بارمه هزینه اش چقد شد با دکتر و هزینه ازمایشگاهش

ان شاا الله خداکنه چیزی نباشه اخه قبلا هم اینطوری شدم و تا 40 روز ادامه داشت

1 Likes

واسه پاپ اسمیر معمولا بعد از تموم شدن پریودی، چندشب نزدیکی نداشتن ، باید تست بدی

آره خیلی درد داشت بعد تا دوسه روز بعدش لکه میومد فکرکنم 120معاینه شد ودویست وخورده ای جواب آزمایش روهم 400میشد

اها من الان دو شبه نزدیکی ندارم و به موعدم 6 روز مونده . هر روز صبح چند دیقه لک میاد ازم خستم کرده .

ویییی نگووو . پس چیکار کنم

1 Likes

از شانس گندم میخواستم برم سنو همون روز اصلا نتونستم برم و بعدش هم نوبت نداد . تا الان . و حالا خواستم برم دکتر یا نوبت ندادن یا نزاشتن برم امشب نوبت واس پاپ اسمیر گرفتم با کلی استرس رفتم و خیلی هم باهاشون هماهنگ کردم که دارم میام ووو فلان اینا حالا تا رسیدم دکتر از مطب بیرون داشت میرفت و منشیش هم سرش تو گوشی بود . خاااک تو سرشون هرچی گفتم بهش بگو بیاد من نوبت گرفنه بودم و فلان قبول نکردن منم باهاسون دعوا کردم بی فرهنگااا

1 Likes

همون دقیقه یک دقیقه فقط دردش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.