من قرصای ال‌دی رو نامنظم خوردم ...

بچه هااا من یه مشکلی پیش اومدم برام دیشب اومدم قرص بخوزم واسه کیست بعد متفورمینم میخورم اومدم اب بخورم احساس کردم قرص تو دهنم نیس یا از دستم افتاده یعنی شک کردم بعدش یدونه دیگه ال دی خوردم حالاا میگم اگه تو یه روزز دوتا ال دی خورده باشم بقیه روزاااا همرووو سر وقت یدونه بخوزم تا بستع تموم شه مشکلی پیش میاد؟؟؟؟یعنی پریودم بهم میریزه اصن افتادم به شک نمیدونم دوتا قرص خوردم یا یدونه چوم اصن اون لحظه قرصی احساس نکردم توی دهنم :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

اینو نمیدونم
ولی ال دی رو میگن اگه یه شب یادت رفت شب بعدی دوتا بخوری و اگه دو شب یادت رفت شب های بعدیش دو تا دو تا بخوری

1 Likes

من نمیدونم احساس کردم قرص تو دهنم نیس یا افتاده از دستمممم بعدش یدونه دیگه خوردممم الان از امشب همرو سر وقت میخورم امااا نمیدونم چی میشعههع یعنی میتونه باعث شه پریود نشم؟؟:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

نه بابا پریود میشی هیچیم نمیشه

بد گندی زدممااا ولی نمیدونم چرا اینجوری شد

1 Likes

خخخ نترس بابا
کلا خوده قرصه پره هورمون و چرت و پرته حالا خوردی اشکال نداره
منم یادم میرفت شنبه دوشنبه و نگاه میکردم ببینم خوردم یا نه

تا حالا اینجوری نکردی؟؟؟اخه من تنبلی دارم اگه قرصرنخورم اصن پریود نمیشم که… اون موقع هایی که یادت میرفت چیکار میکردی؟؟؟شب بعدش دوتا میخوردی؟؟بعد تاریخ پریود عین قبل بود یا نه؟

1 Likes

عه برا تنبلی نمیدونم والا
من برا جلوگیری میخوردم
اره گاهی شده بود دو شب یادم میرفت بعد دو شب بعدی رو هر شب دو تا میخوردم دقیق روز ۴ یا ۵ اون ۷ روزه وسطش پری میشدم

اهااا مرسی عزیزمم حالا من مال خودمو نمیدونم توکل به خدا

نه عزیزم نگران نباش مشکلی‌پیش نمیاد بقیه ی بسته رو مرتب استفاده کن

1 Likes

سلام وای مرسی عزیززم خیلی نگران بودم

عزیزم میگم من بخاطر کیست و منظم شدن پریود دکتر بهم ال دی داده حالا دیگه اقدام نکنم بزارم بعد از قرصا یا با ال دی هم امکان بارداری هست میتونم اقدام کنم

1 Likes

باید بعدا اقدام کنی

1 Likes

ممنونم که جواب دادی :two_hearts:

1 Likes

فدات عزیزم

1 Likes

نه دیگه ال دی جلوگیری از بارداریه اقدام نمیشه
بزار بعده درمان با خیال راحت اقدام کن

1 Likes

ممنون :heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.