من سه ماه هستم بارداریم

من سه ماه بارداریم دوست دارم نصف وسایل یا لباس نوزادی بگیرم واسه بچه ام ولی خیلی ها میگن هنوز زود واسه خرید کردن وسایل یا لباس بنظر تون از کی بگیرم لباس وسایل شما ازچند ماهگی خرید سیمونی وسایل اینا کردین ممنون میشم راهنمایی کنید منو بچه اول آخه یکم زود عجله دارم واسه خرید سیمونی وسایل واسه نی نی مون خدا حافظش کن برامون :kissing_smiling_eyes::kissing_closed_eyes:

2 Likes

از شش هفت ماهگی بخر
الان صددرصد مشخص نیست ک

1 Likes

انشالله که خدا حفظتون کنه هم شما و هم نی نی تونو ولی از هفت ماهگی شروع کنی بهتره بنظرم

1 Likes

ان شاءالله باشه گلم ممنونم

ممنون عزیزم سلامت باشی گلم باشه فدات همین کار میکنم ان شاءالله که خیرن

من از ۸ماهگی گرفتم

من سره بچه اولم چهار ماه و نیم بودم سونوگرافی گفت دختره همون روز رفتم کلی لباس و وسایل نوزاد همشونم صورتی خریدم کلی ذوق داشتم تا چن ماه هی خرید میکردم تا اینکه ۷ ماهگی رفتم سونو گفت پسره شوکه شدم ینی،جنسیتش برام فرقی نمیکرد فقط به فکر لباسا بودم انقد گریه کردم فک کن اون موقع تازه دنبال اسم پسر میگشتم هیچی دیگه نصف وسایلو تونستم عوض کنم ولی نصفشون صورتی موند :joy::joy:
الانم بچه دوممو باردارم غربالگری اول گفت پسر بازم از ذوقم نتونستم جلو خودمو بگیرم رفتم دودست لباس پسرونه خریدم ولی دیگه خرید نکردم تا غربالگری دوم هم گفت پسره رفتم همه چیزشو خریدم
عزیزم توام اگه مثه من طاقت نداری سعی کن بری یکی دودست لباس که رنگش به هم پسر هم دختر بخوره بگیر تا قطعی جنسیتش مشخص شه با خیال راحت برو خرید کن

ابجی یعنی تو غربارگری اول جنسیت جنین نشون آخه من هفته آینده پنج شنبه نوبت غربارگری اولم چقدر دوست دارم بدونم جنسیت اش چیه یعنی حقیقت داره الان نشون بده چون من شنیدم میگن برج پنج اینا نشون میده جنسیت جنین رو

الهی عزیزم چقدر سخت بود بخاطره وسایل خریدنت وگرن جنسیت بچه واسه ات مهم نیسته من دوست دارم بدونم جنسیت اش چیه باید تا پنج ماه صبر کنم خیلی دیر بس که دوست دارم بفهممم ای خدا

غربالگری اول اگه دوازده هفته بری تقریبا بهت میگه جنسیتو
ولی غربالگری دوم قطعیه هرچند من باور ندارم
چون اولی گفتن دختره بعد شد پسر

1 Likes

اینو براتون گذاشتم نی نی تون به دنيا امد بدونين حجم معده اش چقدره

1 Likes

اره من واسه ام نوبت داد دوازده هفته که برم ان شاءالله که واسه ام بگه

اگه خيلي عجله داري عزيزم ي سيسمونيايي بگير فهلا ك دختر پسرش معلوم نباشه :slightly_smiling_face:

عزیزم بعضی جاها تو غربالگری جنسیتو تشخیص نمیدن ولی من غربالگری اولمو جایی رفتم که گفت جنسیت رو صد در صد میگیم و قطعی جنسیت رو گفت ینی گفت صد در صد پسره غربالگری دومم گفت پسره دیگه الان مطمعنم پسره :joy:

درست پس اون دستگاه هاشون خیلی پیشرفت هسته

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.