من دیروز جواب

آزمایش چکابمو بردم پیش دکتر چون مرتب وزن کم میکردم، تو سه ماه نزدیک 20کیلوفقط گفت چربی دارم یکم، نه کم خونی نه تیرویید
چون گفتم نفخ و اسهال یا یبوست دارم گفت شاید مشکل عفونت روده دارم، برام متروماکس نوشت
بنظرتون این قرصو نصرف کنم دوباره چاق میشم؟

4 Likes

بخدا شوهرم گفت لاغرتر بشی دیگه نمیخوامت گفت شدی پوست و استخون

2 Likes

متروماکس واسه عفونته بهتره بری پیش متخصص گوارش و معده تا کامل ازمایش شی

کسی مثل من بوده که درمان شده باشه
تغذیم خوبع فقط اشتهام کم شده یکم و همون نفخ و دلپیچه و اسهال که یه هفته درگیر اسهال بودم

1 Likes

خب گفت احتمالا عفونت و میکروب معده و روده داری که غذات جذب نمیشه

1 Likes

توروخدا کمکم کنید ببینم چیکار کنم

هر چیزی که میتونه کمکم کنه بهم بگین، شوهرم واقعا جدی گفت باید چاق شی، نگین چرا شوهرت اینجوریه، چون عوض نمیشه، کمکم کنید من چاق بشم

1 Likes

باید مشکلت از ریشه حل بشه برو از معده ات و دستگاه گوارشت عکس بگیرن احتمالا انگل گرفتی یا غذای مسموم خوردی مگه فقط چاق شدن مهمه اول علت مشکل حل کن بعد وزنت برمیگرده از شوهرت هم تعجب میکنم بجای هم دردی و دنبال مشکل بودن فقط بخاطرچاقی و طلاقه اگ همین مشکل واسه خودش بود توهمچین حرفی میزدی خوشش می اومد حتما برو متخصص چندجا ازمایش بده

قرص ویتامین بستنی روزی یک لیوان نخود و لیوان از هرکدوم نصف سیب زمینی ماکارونی برنج دلستر گوشت کبابی چاق میکنه

خوشبنالت کاش منم هی وزن کم‌کنم‌ولی متاسفانه فقط دارم اضافه میکنم.

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
جدی گفت یا به شوخی؟

میشه بپرسم الان چندکیلویی

عزیزم سعی کن عکس یا ام ارآی انجام بدی

میشه بگید علائمتون از کی شروع شد؟ چه آزمایشاتی دادی؟پیش چه دکتر رفتید؟ استرس دارید؟

کاش من میگرفتم ی 20کیلو لاغر میشدم

من الان 70شدم، قرص ضد بارداری خوردم یکمم نفخ دارم و گاهی یبوست یا اسهال میشم حالا نمیدونم از کدومه، از دیروز داروهامو شروع کردم ببینم چی میشه

شوهرمم به شوخی گفت ولی دلم شکست ناراحت شدم گفت لاغرتر شی زن چاق میگیرم

۷۰ که خوبه قدت چنده؟
بهش میگفتی انقد که تو حرصم میدی اینطوری شدم

قدم 170 بخدا بی تاثیر نیست. ولی دلم میخواد بازم اضافه کنم صورتم بد شده

1 Likes

نرمالی الان لاغر نیستی زیاد
من ۱۶۷ ام میخوام خودم حداقل به ۶۳ برسونم
مولتی ویتامینای مینرال خارجی بخور خیلی خوبه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.