من در هفته پنجم بارداری هستم و درد سینه هام خیلی کم شده

سلام. من. در هفته پنجم بارداری هستم و درد سینه هام خیلی کم شده، یعني بچه ام داره سقط میشه؟

نه عزیزم چه ربطی داره؟ مگه خونریزی یا لکه بینی داری؟ چرا الکی به دلت بد راه میدی؟ من هفته 9مم اوایل درد سینم خیلی کم بود. فکرای بد نکن توکل به خدا. خدا خودش مراقب نی نی ت هس ایشالا

1 Likes

اخه من قبلا چند سال پیش تو هفته ششم بچه ام سقط شده، دیگه حامله نشدم تا الان گاهی همراه با ادرار خون می بینم ولی زیاد نیست

عزیزم خون تو ادرار نشانه عفونته حتما ی آزمایش بدین چوم عفونت هم باعث سقط جنین میشه. انشالله که اتفاقی نیفته ولی حتما ی ازمایش بدید برای ادرار ک خیالتون راحت تر شه

2 Likes

سلام گلی اول از همه توکل به خدا کن و بدون به هر چی فک کنی اتفاق میفته برات پس به منفی ها فک نکن دوم برای خوتی که میبینی به پزشک مراجعه کن یا طبیعیه یا هم نهایت بهت قرص یا شیاف بدن برا راحتی خاطرت سوما من اصلا علائم نداشتم فقط تهوع و بیحالی تازه یهو هم قطع میشد ولی دلیل بر سقط نیس اون روزی که حالت بهنره یا به حال بدت فک نکردی یا سرت شلوغ بوده متوجه نشدی یا یه استراحت بین دونیمه بت داده شده خوبه که خخخخ خیالت راحت اونی که بخواد بمونه تو خودتو بکشی میمونه چون خدا میخواد بمونه.

3 Likes

تحت. نظر متخصص هستم و شیاف برام تجویز کردن، دوستان برام دعا کنین

2 Likes

دکترم گفتن تهدید به سقط هستی

کی رفتی دکتر

از هفته چهارم که متوجه حاملگی ام شدم رفتم آزمایش بتا دادم مثبت بود و سونوگرافی هم روز یکشنبه رفتم که گفتن سه میلی متره و سن جنین 4هفته و سه روزه و الان هم استراحت مطلقم

پس به خاطر اون خون تو ادرار بری دکتر ولی اینکه علائمت قطع شده دلیلی بر سقط نیس

دنیز عزیز، خانم هایی که سابقه سقط دارن باید در بارداری های بعدیشون بیشتر تحت نظر باشن
اینکه درد سینه هاتون کم شده نشون سقط نیست
نشونه های سقط جنین لکه بینی یا خونریزی و درد هست

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.