من تودوراهی موندم🤔🤷‍♀️

جایی ک بدون من نمیره مسافرتی جایی بشه منم میبره ولی خب این راهش خطرناکه راه یزد ب دورود گردنه های خطرناک داره از یزد ک کامیوناباسرعت هی رفت وامادمیکنن اینم کله خر فقط ویراژ میده بینشون ولی من همراش باشم میترسه خودش تنها براش مهم نیس طوریش بشه یانه :woman_shrugging:

1 Likes

اره فکرامومیکنم ببینم چیکارمیتونم بکنم واقعا تصمیم گندیه:woman_facepalming:

1 Likes

من باشم میرم روستا :sunglasses:

1 Likes

ایشالا که هرجا هست خدا نگهدار و حافظش باشه،،نگران نباش اجی اگه استرس داری برو :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

دوس دارم برم خیلیم دوس دارم ولی نمیتونم هرلحظم فکراینم طوریش نشه یوقت استرس میگیرم:woman_facepalming:

1 Likes

قربونت گلم:heart:
حالابازم فکرامومیکنم ببینم چیکارمیتونم بکنم:woman_shrugging:

1 Likes

من هرجا شوهرم بره باهاش میرم :sweat_smile:

1 Likes

عزیزم چن ساعت راهه میره بقیه راهو عمه هاش هستن
حالا خودت بشین قشنگ فک‌کن

1 Likes

شایدمنم رفتم:sweat_smile::woman_shrugging:

1 Likes

مرسی عزیزم بابت نظرت:raising_hand_woman::heart:

2 Likes

من باشم با شوهرم میرم ولی مطمئنن اون منو نمیبره🥲

1 Likes

:sweat_smile:من هرجابخوادبراتفریح بره میبرتم بدون من نمیره عروسیه پسرعمش بود حال مادرم بدبود بیمارستان بود گفتم حسین من نمیام میخوام برم پیش مادرم باشم گفت منم نمیرم گفتم زشته توبرو من زنگ میزنم ازشون عذرخواهی میکنم وتبریک میگم گفت یا باهم میریم یا هیجانمیرم بدون تو دیگه انقدراصرارکردن مادرش اینا ک رفتیم اینم برای تفریح نمیره میره برای دوادرمون عمش وگرنه نمیگفت هرجاراحتتری برو :grin::woman_shrugging:

2 Likes

قربون تو انشالله هرجا رفتی بهت خوش بگذره :blue_heart:

1 Likes

فدات گلم :heart:

1 Likes

شوهرمن برعکسه چسبیده به رفیقاش منو دخترم همش تو خونه :smirk:

1 Likes

اگ رفتی بساب منم میام

1 Likes

تو مگه کاراموزی وکلاس نداری؟

2 Likes

کاراموزیم یکشنبه تمومه ۴ام میام یزد سه روز کلاس دارم فکنم

2 Likes

خب میخوای بیا بریم دورود من بساب اومدنم احتمالش کمتراز دورودرفتنمه اگه دوس داری بیا باهم بریم اگه هم نه ک هیچی

2 Likes

من بودم با شوهرم میرفتم
بنظرم با اون برو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.