من بالاخره فهميدم مشكل از منه

من يه مدت همش درگير بودم به گپ هاي قبليم نگاه كنيد ميفهميد پدر كسي كه دوسش دارم ٣ماه و نيمه كه فوت كردن و من به خاطر وضعيتي كه پيش اومده رفتاراي جديدش كنسل شدن عقدمون واقعا به هم خوردم ديروز با يه مشاور خوب حرف زدم و همه چيو با جزئيات توضيح دادم و درست وقتي كه انتظار داشتم حق رو به من بده گفت اوني كه داره اين رابطه ارزشمند و خراب ميكنه تويي نه اون چون رفتاراي اون كاملا طبيعيه و شما بايد مشاوره فردي بشي خودتون چندجلسه راستم ميگفت خودم قبول دارم

ميخوام بگم اگه الان مشكلي دارين يه درصدم به اين فكر كنيد كه شايد اوني كه بايد تغيير كنه شماييد…

13 Likes

عزیزم مشاوره حضوری رفتی یا آنلاین

1 Likes

خدارو شکر ک بالاخره قبول کردی عزیزم
ما که هرچقدر بهتون میگفتیم قبول نمیکردی
ایشالا ک روز ب روز رابطتون پایدار تر بشه

4 Likes

نه آنلاين

2 Likes

بله واقعا انگار هيچي نميشنيدم همه يه حرف مشترك ميزدن ولي هيچ كس منو قانع نميكرد ايشون جوري باهام حرف زد كه به خودم اومدم
مرسي از شما

1 Likes

هزینش چقدره

1 Likes

میشه آیدی مشاور و ب منم بدین

2 Likes

خدارو شکر عزیزم

1 Likes

من از اسنپ دكتر باهاشون صحبت ميكنم محمدالهي فر هستن

2 Likes

مرسي عزيزم:heart:

1 Likes

جالب شد

منم میخوام مشاوره

1 Likes

من حتما بهتون پيشنهاد ميكنم چون در يك قدمي خراب كردن رابطم بودم

ادرس تلفن تماس راه برقراری ارتباط:thinking::thinking::thinking:

1 Likes

منم این مشاوره رو میخوام

1 Likes

اسنپ دکتر
اسم مشاور هم محمدالهی فر

اسنپ دکتر
محمدالهی فر

1 Likes

متوجه نشدم یعنی باید اسنپ دکتور نصب کنم

1 Likes

نه تو اینترنت بزن اسنپ دکتر میاره

عزیزم من که گفتم هیچ کاری نکن فقط درکش کن و کنارش باش اینجوری حتی بیشتر عاشقت میشه

1 Likes

انگار با خودمم لج كرده بودم حس ميكردم هرطوري شده رابطه ما بايد مثل قبل باشه ولي ايشون جوري با من صحبت كرد كه واقعا قانع شدم كه بايد مسئوليت پذيريمو تو اين رابطه بالا ببرم و بيشتر دركش كنم
مرسي ازشما

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.