من باردارم؟

سلام.من تو هفته 5 سقط داشتم.الان 33روز میگذره و من پریود نشدم.یک رابطه پرخطر هم تو روز15 ام داشتم.احتمالش هست باردار باشم؟اصلا هیچ علامتی از پریود ندارم

بزارید یه هفته بگذره از پریودتون …اگه پریود نشدید بی بی چک بزنید و برید آزمایش خون .ایشالا که باردارباشید

2روز پیش بی بی زدم منفی بود…اخه قرص گلای وانس میخورم که عادت رو تنظیم میکنه.یعنی با خوردن اون هم احتمال عقب افتادن عادت هست؟

عزیزم چرا زود بی بی میزنید که انقدر استرس و دلشوره داشته باشید.بیخیال باشید تا یه هفته بگذره بعد.
قرص رو اطلاعی ندارم عزیزم.خانم حکیمی میان کمکتون میکنن.استرس فقط نداشته باش

1 Likes

میدونم عزیزم
ولی دست خودم نیست هی بهش فکر میکنم
میخوام اگر باردار نیستم رژیم بگیرم.اخه خیلی گرسنم میشه و اشتهام زیاد شده.ماه قبل هم اشتهام زیاد شده بود ولی درد هم داشتم و سینه هام هم بزرگ شده بود ولی این ماه اصلا همه چیزم قاطی شده…تکلیف خودمم نمیدونم

عزیزم فقط یک ماه از سقط تون میگذره طبیعیه که پریودتون نامنظم شده باشه البته باید آزمایش خون بدید تا مطمئن بشیم باردارید یا نه اما اگر باردار نبودید این تاخیر طبیعیه

الان بعد از سقط زود نیست برای بارداری؟
مگه نباید حداقل ۲دوره پریودی بگذره بعد سقط؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.