منی همسرم ازم خارج شد

سلام خوبید. من امشب برای بچه دار شدن اقدام کردم بعداز اینکه نزدیکی تموم شد سریع بلافاصله منی همسرم ازم خارج شد. میخواستم بدونم چرا اینطوری میشه‌. ماه پیش هم اقدام کردیم که نشد

1 Likes

منم اینجورمیشه وباعث نگرانیم شده ولی میگن اشکال نداره درصورتی که خیلی هااینجوری نیستن وبعدازنزدیکی هروقت پابشن یابرن دسشویی ازشون میریزه

این کاملا طبیعیه که اضافه اسپرم بیرون بیاد.
تو سر سوزن منی میلیون ها اسپرم وجود داره که فقط شما به یکیش احتیاج داری

آخه ببخشیدجوریه که انگارادرارمیکنم

مشکلی نیس
آخه اسپرم دُم داره و حرکت میکنه و به طرف رحم میره. یه دونش هم به تخمک برسه‌واسه بارداری کفایت میکنه.
اگه فک میکنی اسپرم به تخمک نمیرسه حتما بعد از همسرت ارضا شو

2 Likes

عزيزم اينكه خارج ميشه طبيعيه اما بهتره شما بعد نزديكي حتما ي ربع تا نيم ساعت پاهاتونو از ي جاي بلند مثل تاج تخت بالا بگيريد زير باسنتون ي بالشت بزاريد و سعي كنيد حتما قبلش دسشويي برين تا يكي دوساعت بعدش دسشويي نرين
اينجوري بيشتر ميمونه

1 Likes

سلام عزیزم
این که مایع منی بیرون بریزه یا نه مسئله مهمی نیست شما باید سعی کنید دخول عمیقی داشته باشید، چند دقیقه دراز بکشید و سریع بلند نشید. مسئله مهم دیگه اینه که در بازه تخمک گذاری به صورت یک شب در میون نزدیکی داشته باشید.

1 Likes

عزیزم منم همین مشکل شما رو داشتم بعد گفتن به دکتر مشورت با ایشون گفتن که از یه پد بهداشتی استفاده کنم بعد نزدیکی تا دو ساعت بلند نشم به صورت دراز کش و پاهام به سمت بالا بدم

مال منم اینجوری میشه نگران نباش بدونش کافیه واسه بچه دار شدن بقیه اش بیرون میریزه

ممنون ازهمگی

عزیزم از پوزیشن داگ استایل استفاده کنید .به نظر من توی اون پوزیشن خیلی راحت منی به داخل واژن میره دو سه دقیقه باسن رو بدید بالا و باشیب زیادی کمر رو بیارید پایین .بنظرم این شیبی که ایجاد میشه به سمت رحم خیلی کمک به اسپرم میکنه و بعد
برعکس بشید حالت عادی روی زمین بخوابید . .من خودم پنج ماه اقدام داشتم که فقط ماه پنجم از این روش استفاده کردم و فکر میکنم بی تاثیر نباشه .

سلام عزیزم اصلا فکرتو درگیر نکن چون اصلا ربطی نداره برای همه هم عادیه من خودم تو اقدام نیم ساعت دراز میکشیدم و پامو رو بالش میذاشتم ولی اصلا جوابم نگرفتم ولی درعوض یه ماه تا نزدیکیم تموم میشد میرفتم حموم.و همون ماه نتیجه گرفتم اسپرم راحتر میتونه برسه به رحمت مهم تخمک شما هست پس نزدیک تخمک گذاریت نزدیکی داشته باش تا خیلی زود جواب بگیری نگران چیزی هم نباش .امیدوارم زود مادر بشی گلم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.