منفی شد چرا؟

من دیروزبی بی زدم هاله انداخت فوری امروزم زدم هاله انداخت ولی الان که زدم منفیه خودشم جاادرارش فرق داره بااین یکی ها

من خیلی نگران وافسرده شدم

عزیزم الکی نگران نشید باید آزمایش بدید تا مطمئن بشید

کی بدم میگم نیلوفرجون اخه مگه میشه بی بی منفی بشه از مثبت اگه بتابالای ۵۰باشه که همونم بی بی نشون میده

دو سه روز بعد از موعد می تونید آزمایش بدید. خیلی کم پیش میاد جواب مثبت بی بی چک کاذب باشه. احتمال داره این یکی خراب بوده باشه

من پارسال همین جریان برام پیش اومده البته سینه دردنداشتم ولی الان دارم بی بی مثبت سه روزبعدمنفی وخارج رحمی…

یامثلا خیلی دیرگرفته اخه من نخمک گذاریم۱۶تیربودش یه عکس میفرستم بالایی مال ظهره پایینی مال صبح ببین جاادرارشون فرق داره

فردادوباره بزن استرس نداشته باش،منم استرس دارم نزدیک پریودیمه وسینه هام دردن میترسم مال پریودی باشن

این مدیکورا خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد من چندبار استفاده کردم همشون خراب بود اصلا خط ننداخت خوبه حالا برای شما یکی هست برای من همونم نمیوفتاد. مدیکور ساده بگیر

میناجون شما ک گفتی بارداری.خب چرانمیری ازمایش خون بدی ک خیال خودتوراحت کنی

میخام چهارشنبه برم…

ایشاالله ک مثبته استرس نداشته باش ک بده

دوستان سلام من8روزمونده ب زمان پریودیم ولی سینه هام خیلی دردمیکنه.خیلی.نمتونم دست بزنم.میش نشونه بارداریم باش؟

آره خانمی میشه،من برا قاعدگيمم سینه هام درد ميگيره،انشاءالله مال شما برا بارداری باشه

عزیزم امیدوارم باردار باشی نمیخامم ناامیدت کنم ولی من یبار بی بی چک زدم مثل مال شما هاله انداخت برا اولین بار اینقد خوشحال بودم که نگووووو ظهرش پریود شدم…امیدوارم شما نشی…البته من یدونه زدما

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.