ممکنه سونو جنسیت رو که باقطعیت گفته اشتباه بشه

سلام من هفته پیش رفتم سونو ان تی ۱۲ هفته و۳ روزبودم دکتربا قطعیت بدون اینکه من بپرسم گفت پسره ووقتی من پرسیدم مطمین گفت بله توجواب سونو هم جنسیت روپسر زده ولی همش نگرانم نکنه بعدا بگین اشتباه آیا میتونم به حرف دکترسونواعتمادکنم؟؟

سلام عزیزم والا منم ۱۲ هفته بودم گفت احتمالا دختره بعد ۱۶ هفته وقته دکتر داشتم خیلیم دور نافم درد میکرد دکتر ی سونوگرافی گرفت باز اونم گفت دختره😍حالا نمیدونم دیگه خدا نکنه اشتباه شه براتون هرچی میخواید همون باشه

جنسیتش برای خودم زیاد مهم نیس بیشتر دعام برای سلامتیش ولی شوهرم ازوقتی گفتم پسره خیلی ذوق کرده نمیخوام بخوره توذوقش باخودم میگم کاش بهش نمیگفتم

انشاالله هرچی هست صحیح و سالم باشه ار خوب اول سلامتی بعدم که انشاالا درست حدس زده باشه شوهرتم خوشحال شه بچه داری باز؟

احتمال اینکه اشتباه بگن خیلی خیلی پایینه

آره یه دختر دارم که همه دنیام

اره برا پسرم من شنیدم احتمال اینکه اشتباه باشه کمه

چ چیزای میخوری ویارت چیا بوده حال و هوات چطوری بوده

نمیدونم ازوقتی دیدم شوهرم انقد خوشحاله همش نگرانم وگرنه تا قبل از سونو اصلا جنسیتش برام مهم نبود

خدا حفظش کنه عزیزم

اصلا مشخص نمیکنه یه بار ترش دلم میخواد یه بار شیرین تا هفته پیش هم همش حالت تهوع داشتم ولی بیشتر چیزای خنک دلم میخواد

اهوم بسلامتی پسر همینجوری من شرینی از چشم افتاده همش چیزای ترش میخورم حالت تهوع هم زود خوب شد دیر شروع شد

نمیدونم انشالله ممنون

فکر نمیکنم الان دیگه اشتباه بشه و اگه اشتباه باشه احتمالش خیل کمه. ولی قبلا اشتباه میشده . واسه همین من تا دو سالگی لباس پسرونه می پوشیدم :joy: :joy:

:+1::joy::joy::joy::joy::joy:

خواهش میکنم گلم

یکی نیست اون کرم مرطوب کنندرو به من برسونه😁

انقد دستام زبر شدن دارم میمیرم جاهارو انداختم دراز کشیدم از خودم نمیبینم برم بیارم😂

من بندرعباس زندگی میکنم بخاطر شرجیش از این دردسرا ندارم بحمدالله دلت بسوزه :joy::crazy_face:

خوشبحالت من قشنگ ۱۵ روزی ی کرم مرطوب کننده استفاده میکنم اونم ۲۵ هزاریش😁

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.