ممکنه سونوگرافی اشتباه کرده باشن در تعیین جنسیت!

آبجی من سر بچه دومش تا دوروز قبل زایمان هرجا رفت سونو بهش گفتن بچت پسره ولی وقتی دنیا اومد دیدیم دختره :joy::joy:
خوبیش این بود بجز چند دست لباس بیرونی پسرونه بقیه رو اسپرت گرفته بود :smiley:

1 Likes

خب خیلی ضد حاله دیگه

1 Likes

خب این‌خیلی سخته شوهر من تو امپاس باشه تا موقع زایمانم اون وقت بگن بچتون دختره:woman_facepalming::woman_facepalming: خودم بیشتر شوک میشم اونوقت

آره دیگه ولی ان شاءالله دفعه بعدی که بری سونو جنسیت نی نی درستی مشخص بشه از بلاتکلیفی در بیای،،اینو گفتم بدونی احتمال 1 درصد اشتباهم وجود داره برای تشخیص جنسیت

1 Likes

مرسی عزیزم

اول از همه بگم خدارو شکر کن اینجا خیلیا واسه بچه هزار جور نذزو نیاز میکنند ک خدا بهشون بده شما میگی شوهرت ناراحته .همم فکر نمیکنم اشتباه باشه پسر خوب مشخص میشه ناشکری نکن عزیزم روزی هزار بار خداروشکر کن اگه دختر بود مشکل داشت بازم راضی بودی

1 Likes

میخوای عکس سونو بزار بگم بهت

قشنگ درکت میکنم منم دومی پسر باردارشدم بااینکه منتظر دختر بودم وقتی گف پسره ناراحت شدم کاش دست خودم بود ک ناراحت نشم باز دوباره یه جای دیگه رفتم سونو ب امید اینکه بگه دختره ک بازم گف پسره عزیزم الکی ب این فکر نکن ک بعد بگن پسره بیشتر ضربه میخوری حکمت خدا اینه و قطعا ب صلاحمون بوده ک دوباره پسر دار شیم خداکنه سالم و صالح باشن:palms_up_together:

2 Likes

دکتر از رو الت تناسلیش بهت گفته پسره
ضربان قلب اصلا ربطی نداره ب جنسیت گلم
انشالله سالم باشه

1 Likes

همراهم نیس خونه مادرم هستم

1 Likes

نه اصلا من خودم که راضی ام به رضای خدا

جنسیت به مردا بستگی داره باید شوهرت بیشتر تغذیه رو رعایت کنه

شکر هرچی باشه سالم باشه جفتش نعمت خداست

2 Likes

اره وقتی بهش گفتم جنسیت رو اسپرم مرد تعیین میکنه یکم آروم شد

1 Likes

اره باو به ماچه :sweat_smile:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.