ممکنه باردار شده باشم؟

سلام برهمگی بچه ها من موعدم ۲۴مرداد بود تا الان پری نشدم هرماه ۴ یا ۶ روز جلو میوفتاد چند بار تاحالا رفتم آزمایش خون منفی بود کمر و تخمدان راستم به شدت درد میکنه همه علائم بارداری روهم دارم رفتم سونو پی روز گفت یه کیست تو تخمدان چپت هست و بچه ای ندید اما فقط تخمدان راستم درد میکنه و سفت شده ممکنه حامله باشم سنش کمه سونو نشون نداده باشه باوجود کیست تو اون یکی تخمدان؟یکبار دیگه هم کیست همین سایز کوچولو داشتم اما پریودم عقب نیوفتاد و خودش دفع شد

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
بهتره مجدد آزمایش خون بدید اگر منفی بود باید به پزشک مراجعه کنید تا علت این تاخیر مشخص بشه

1 Likes

سلام عزیزم ممنونم انقدر تواین چند روزه دکتر رفتم شوهرم دیگه عصبی شده ۳ بار آزمایش خون دادم منفی بود سونوهم دادم گفت فقط یه کیست تو تخمدان چپ حالا میترسم حامله هم باشم نشون نداده باشه بعد رژیم خوراکی دفع کیست بگیرم بچه هم سقط بشه شایدم فقط بخاطر کیست پریودیم بند اومده نمیدونم دکتراهم فقط هی میفرستن اینور اونور :woman_facepalming:t2::balloon:

2 Likes

عزیزم من بخاطر کیست بوده که پری نشده باشم

1 Likes

مهم اینه که ببینیم شما کی آزمایش دادید
از موعدتون گذشته بود؟

1 Likes

آره گلم یبار قبل موعد و دوبار بعد چند روز از عقب افتادن موعد آزمایش دادم

1 Likes

چند وقت طول کشید تا پری بشی دوباره؟

1 Likes

خب پس منفی بوده دیگه
یکی از دلایل تاخیر همین کسیت تخمدان هست عزیزم
بهتره برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مامایی مشورت کنید 02191301818

لطف کردی عزیزم ممنون🌹

اون موقعه مجرد بودم
با قرص پری شدم زیر نظر دکتر برو حتما حتما

ممنون از راهنماییت عزیزم ممنونم:rose::balloon:

1 Likes

خواهش گلم

1 Likes

اگه از موعدت گذشته و آز منفی بوده قطعیه چون اگخ باردار باشی و کوچکترین مقداری از هرمون توی خونت باشع آز یا میزنه مشکوک یا میزنه باردار و دقیقه عقب افتادنت بخاطر کیسته انشالله زودتر رفع بشه

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.