ممکنه باردار باشم؟

سلام من ماه پیش یه رابطه کاملا محافظت نشده داشتم با همسرم. این ماه هنوز موعد پریودم نرسیده ولی کمرم فقط یه طرفش گاهی تیر میکشه همچنین وقتی به شکم میخوابم یا فعالیت دارم یا حرکتی انجام میدم زیر دلم به دوطرف تیر میکشه و بیشتر سمت راست درد میگیره کمرمم سمت راسته امشب واژنم تیر میکشید مث زمان پریودی ممکنه باردار باشم؟
ضمنا موعدم خیلی مونده از علائم پری نیس

عزیزم بهترین راه اینکه تا موعدتون صبر کنید اگر نشدید برید از بدید علایم بارداری و پریودی شبیه همه نمیشه مطمئن بگیم باردارید یا خیر

2 Likes

ممنون اخه هم میترسم هم خوشحالم خخخ میگم ‌کاش زودتر بفهمم عجولم موعد پریودمم نیس ممکنه از علائم تخمک گذاری باشه؟؟ اخه الان تو روزای تخمک گذاریم

به علائم زیاد توجه نکن.هرماهی که تو اقدامی علایم جدید و جورواجوری میاد سراغت.زیاد بهش توجه نکن

1 Likes

تو اقدام نیستم فقط یه بار از دستمون در رفته اونم کامل

ایشاا… که بارداری.تا موعدت صبر کن اگه پری نشدی آز بده.چون علایم خیلی آدمو دلخوش میکنه و مورد اعتماد نیس.

1 Likes

ان شاءالله چیز دیگه نباشه حوصله عفونت و کیست و فلان ندارم والا😅

1 Likes

خب پس گلم نزدیکی داشته باش شما که میگی زمان تخمک گذاری هست

عزیزم شانس بارداری توهرماه فقط۲۵درصده. اینکه حالا برای شماگرفته یا نه خدامیدونه باید تا موعدت صبر کنی از،علایم نمیشه تشخیص داد فقط ازمایش

ممنونم ازمایش باید تاخیر داشته باشم نشون بده؟

سه روز تاخیر جواب میده اما قبل تاخیر رو فکر نکنم چون درصد بتا پایینه

ممنونم عزیزم پسر کوچیکم یه سال و ده ماهشه اون یه بارم از دست در رفته تا خالا میشده شک داشتم اما بیخیال بودم میگفتم نمیگیره این ماه هی بهش فکر میکنم البته از بچه خوشم میاد ناراحت نمیشم ولی خب دوس دارم زود بفهمم چون نمخوام به کسی بگم و مواظب خودمم باشم اخه همش پسرمو بغل میکنم

چقدر تا موعدت مونده ؟منم الان باردارم و پسرم همش میاد بغلم . اما سعی میکنم یهو بغلش نکنم که بهم فشار بیاد`

اگه به تاریخ ماه قبل که سه ردز جلو انداختم باشه ده روز دیگه مونده اخه پریودمم یکم به هم ریخته گل پسرت چن سالشه؟

پسرم ماه دیگه میشه سه ساله. فعلا خودت رو درگیر این مسیله نکن صبر کن تا موعدت برسه

خداحفظش کنه راس میگی هر چی بش فکر میکنم هی فک میکنم یه طری علائمم دارم شایدم توهمه خخخ ممنون جوابمو دادی میام میگم نتیجرو خخخ

1 Likes

فدات گلم انشالله هر چی خیر و صلاحته برات رقم بخوره توکلت فقط به خدا باشه

1 Likes

من احتمال میدم باردار باشیییی گلممممن

ممنون جواب دادی عزیزم شمام همین علائمو داشتین؟

اره گلم منم مثله تو بودم اینا علاعم میتونه باشه بعد اون وقت شما پایین کمرتم درد گرفت ؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.