ممکنه استرس باعث بشه پریودم بشم؟

سلام ۴ ماه درحال اقدامم.خیلی استرس داشتم.تا رفتم سونو گفتن فولیکولم ۲۲هست یک شب درمیون اقدام داشتم استرسمم کم کردم.اما حالا هرچی به موعد پریودم نزدیک میشم استرسم بیشتر میشه.ایا ممکنه اگه باردارم باشم این استرس باعث بشه پریودم بشم؟؟؟

1 Likes

پریود شدنشو نمیدونم فقط میدونم اگه باردار باشین برای بچه خیلی استرس بده، ان شالله که باردار باشی، خودتو به کاری مشغول کن.

منم رفتم سونو دوتا فولیکول فعال داشتم اقدام کردم دلم میخواد نی نی دار شم البته صحیح و سالم ایشالا دوتامون باردار شیم😍

سلام عزیزم اصلا به خودت استرس نده استرس باعث کلی از مشکلات هستن استرس حتی نمیذاره تخمک باردار بشه

منم همینطور.ولی استرس زیاد دارم فقط این ماه ی کم خودمو زدم به بیخیالی ولی حالا هرچی به موعود پریودی نزدیک میشم استرسم زیادتر میشه

1 Likes

اخه خدایی کنترل استرس خیلی سخته دست خود ادم نیس🙁

2 Likes

ان شاءالله
میام اینجا که مشغول باشم ولی اینجام همش بحث بچه و تخمکو زایمانو اینجورچیزاس😆

2 Likes

اینجا خو ماشالله، فقط بحث باردار شدنه😁

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.