ممکنه آدم حامله باشه و همچنان پریود بشه؟ 😑

سلام بچه ها یه سوال آیا ممکنه آدم حامله باشه و همچنان پریود بشه؟
واسم نخندینا :joy: من مطمئنم حامله نیستم .پریود هم میشم… اما شکمم مثل زنای باردار هر ماه داره بزرگتر میشه :neutral_face: نظرتون چیه؟ :confused:

اولش میخاستم بخندم ولی یهو یاد یه چیزی افتادم خندم بند اومد :expressionless:
عزیزم آخرین بار کی سونو رفتی؟

بله امکامش هست باردار باشی و پریود بشی. از هر صد تا خانم یکیشون اینطور میشن. مادربزرگ من سر داییم اینطور بود و کل بارداریش پریود میشد شما چرا دکتر نمیری و ازمایش نمیدی

2 Likes

عزیزم شکم از ماه چهار و پنج بزرگ میشه…سه ماه اول خیلی خیلی کم بزرگ میشه…ولی خب آزمایش بده و برو دکتر

2 Likes

عزیزم اگه میگم آخرین بار کی سونو دادی واس اینه ک فامیل ما هرچند وقت نگاه میکرد شکمش داره هی بزرگ میشه ولی توجه نمیکرد یهو میره سونو میبینه یه توده تو رحمش هس ک بزرگ شده آخرش رحم رو با توده درمیارن
البته دور از جون شما ان شاءالله ک مشکلی برات نباشه حتما یه دکتر برو تا خیالت راحت باشه

1 Likes

یکسال پیش

1 Likes

نمیدونم میترسم

1 Likes

باشه عزیزم ممنون. شایدم دارم چاق میشم :neutral_face: اما فقط شکمم میاد جلو اخه :confused:

2 Likes

ان شاءالله چیزی نیس پیگیر باش فقط

1 Likes

اینکه ترس نداره عزیزمن

1 Likes

دقیقا همینه عزیزم
منم همین مشکل رو دارم
هفته پیش هم اتفاقا نوبت کنترل داشتم همه چی خوب بود
داریم چاق میشیم همین :joy::joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:
اما اینی که میگی منم همین فکر اومد تو کله م چند بار :joy::joy::joy::joy:
اما مامان من سر من حامله بود تا دوماه پریود هم شد :ok_hand:
ولی ما چاق شدیم :+1::joy::joy::joy::joy:
رژیم بگیر عزیزم
من خیر سرم رفتم باشگاه
چاق تر هم شدم تازه :joy::joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

3 Likes

سلام نگران نباش چیزی نیست انشا الله خوش خبری باشه زن داداش دوستم تازه دخترشو عروس کرده بود دخترش رفته خوونه خودش حامله شد مادرش تا دوماه غر مزد چرا حامله شودی میذاشتی درست تموم شه از این حرفا خلاصه خودشهم نگو حامله بوده خبر نداشته چون هر ماه مریض میشده وقتی خبر دار میشه بچش ۵ماهه بود زود تر از دخترش زایمان کرد یعنی دوستم که حرف میزد کر کر خنده بود

2 Likes

عزیزم همه ی بچه ها میگن نترس و نگران نباش درسته ولی بنظرم عقلانی اینه ک یبار بری دکتر سونو بگیری خیالت راحت شه :blush:

4 Likes

نمیخوام چاق بشم.اخه فقط شکم :angry::angry::angry:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

منم با تیام موافقم… یه دکتر بری ضرر نداره

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.