ممنوعیت سزارین

سلام مامانای گل. من تو هشت ماه باردار هستم.شیراز سکونت دارم.اینجا سزارین ممنوع هست.هیچ دکتری حاضر نیست سزارین کنه.مگر در موارد اورژانسی.میخواستم ببینم تو شهرهای شما هم اینجوریه.یا فقط این قانون رو تو شیراز گذاشتن.خیلی سفت و سخت میگیرن.حتی با زیرمیزی و تو بیمارستانهای خصوصی هم قبول نمیکنن.

والا تا جایی که من می دونم بیمارستانای دولتی فقط طبیعی هستن اگه سزارین می خوای باید بری پیش دکتری که بیمارستان خصوصی قرارداد داره

همه جا همینه ولی اگه تو بیمارستان خصوصی پول خرج کنی انجام میدن من دوستم تازه زایمان کرده کرج

اطرافیان من هر کسی میخواسته سزارین کنه بیمارستان خصوصی رفته و کارشم انجام شده

عزیزم تمامی استان ها سزارین ممنوعه. فقط بیمارستانای خصوصی تهران انجام میدن

همه جا ممنوعه ولي همه كس به اين قانون پايبند نيستند.
من اصفهانم
جاريم چند ماه پيش زايمان كرد و همون اول كار از دكترش خواست كه اگر سزارين نميكنه بره جاي ديگه كه دكتر سزارينش كرد.
دكتر خودمم همه را از دم سزارين ميكنه مگر اونيكه پيله كنه سزارينم كن باهاش لجبازي ميكنه و طبيعي زايمان ميكنه :blush:

خانوما بجنوردی داریم اینجا؟میدونین کدوم دکتر سزارین میکنه؟

تورشتم خیلی سخت میگیرن اما یکی دوتا بیمارستان خصوصی هستن که انجام میدن
احتمالا یسری دکترا انجام میدن که اکثرشونم تازه کارن

عزیز تهران بیمارستانهای دولتی اجبار ب زایمان طبیعیه
ولی خصوصیا انجام میدن بدون هیچ مشکلی

عزیزم راجع ب زایمان طبیعی یکم مطالعه کنید تو اینستاگرام ببینید زایمانهارو

نترسید
من خودم علاقه دارم طبیعی زایمان کنم سزارین خیلی خطرناکو عوارض زیادی داره
طبیعی نهایت ۲ساعت تحمل کنی ولی عوضش فرزندتو راحت بغل میکنی و ب زندگی ادامه میدی
سزارین ۱هفته باید توجات بیفتی و دست ب دامن همه باشی به بچت و خودت برسن:grin::grin::grin:

1 Likes

آره منم شنیدم تو شمال خیلی سخت میگیرن. جاری منم نتونست اجازه سزارین بگیره.همه میگفتن چون لگن خوبی داری باید طبیعی باشی

طبیعی رو برو یه جای خصوصی خوب با اپیدورال انجام بده از سزارین هم بهتره دردش زیاد نیست تازه شکمت هم بخیه نمیخوره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.