ممكنه زودتر تخمك گذاري رخ داده باشه؟

سلام عزيزم خسته نباشيد :heart:
من از ١٣روز بعداز اولين روز پري كيت تخمك گذاري استفاده كردم (٢٨ارديبهشت اولين روز پري)تا امروز كه ١٠روز ميگذره ولي اصلا دوخط پررنگ نشد ممكنه قبل از اين مدت تخمكگذاري اتفاق افتاده باشه؟
البته اينم بگم كه اين ماه تقريبا ٤روز جلو انداخته بودم ولي ماه هاي پيش دوره هام معمولا ٢٩يا٣٠ررز بود كه اين دوره ٢٧روز شده بود حالا يا براي ماه رمضون بود يا اقدام ماه پيشم نميدونم
يعني من كيت رو ٩روز بعداز اخرين روز پري استفاده كردم (البته توي ماشين حساب تخمكگذاري گفته بود بين ١١تا ١٣خرداد تخمكگذاريه )ميخاستم بدونم ممكنه زودتر تخمكگذاري رخ داده باشه يا اين كه اصلا تخمكگذاري نداشتم😔يا شايد بعداز اين باشه كه از امروز تقريبا ٨-٩روز ديگه به پري بعديم مونده؟
ممنونم از پاسختون😘

1 Likes

سلام عزیزم
ممنونم
باید زودتر از کیت استفاده کنین. البته اگر از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده نمی کنید یا پلی کیستسک ندارید
ممکنه در بعضی از سیکل ها اصلا تخمک گذاری اتفاق نیفته. یا شاید هم کیت خطا داشته باشه
شما باید هر روز سر ساعت مشخصی از کیت استفاده کنید
از ماشین حساب تخمک گذاری هم استفاده کنید و دو روز قبل از بازه تخمک گذاری استفاده از کیت رو شروع کنید
https://farzand.net/menstrual-cycle-length-calculator
این مال محاسبه طول دوره ست :point_up_2:
این برای قاعدگی منظمه :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator
این برای نامنظمه :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

سلام عزیزم کساییکه قرص لتروزل و کلومیفن میخورن نباید از کیت تخمک گذاری استفاده کنن؟؟؟ چرا ؟؟

به خاطر این که هورمون ال اچ در ادرار باید اندازه گیری بشه و با استفاده از این داروها ممکنه به صورت کاذب این هورمون بالا پایین بشه. بنابراین کیت نمی تونه درست جواب بده

سلام خانم حکیمی من میتونم اینجاازتون یه سوال بپرسم

سلام عزیزم
لطفا در گپ جدید بپرسید

سلام من قبل از عيد سونو داده بودم خوشبختانه همچيزم نرمال بود ودكتر سونو گف ميتوني براي بارداري اقدام كني. كه شرايطم جور نشد نتونستم اقدام كنم
ولي اينكه شما فرموديد توي بعضي سيكلها تخمكگذاري نيست طبيعيه؟
من از روي ماشين حساب تخمكگذاري حساب كردم واز روز ١٣شروع كردم به استفاده از كيت فك كنم يكم دير شروع كردم اخه دوستم گفت:من ٩روز بعد از پري با كيت ميبينم تخمكگذاريم انجام ميشه شايد براي توام زودتر بوده
اين ممكنه؟؟؟؟

بله عزیزم ممکنه چند روز جلو عقب بشه تخمک گذاری.
ماشین حساب بر اساس اعداد و ارقامی که ما بهش میدیم حساب می کنه ولی در بدن ما ممکنه هزار جور اتفاق بیفته که خبر نداریم

ممنونم كه هميشه با جوابهاتون ادمو ارام ميكنيد:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من سوالاتم زياده😂
يه سوال ديگه ام دارم
اينكه من ٤شنبه٢٢خردا وقت دندونپزشكي دارم البته كار خواسي نداره فقط ميخاد روكش دندونم رو جا بزنه ولي گفته اخر كار يه عكس بايد بندازم
اگر اگر اگر باردار باشم هفته ٣ميشه چون وقت پريم ٢٦ خرداد عكس انداختن مشكلي به وجود مي اره؟چون زودم هست بي بي چك هم جواب نميده

خواهش می کنم عزیزم
بهتره به پزشک بگید که ممکنه باردار باشید. اما فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد :thinking:

مرسي گلم

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.