ملاج نوزاد و استفراغ

مرسی عزیز دلم بهتره :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

روغن زیتون مامانم از عطاری برام آورد همش باروغن ماساژش میداد خوب شد اصلا نشستمش هم چون وحشتناک سوخته بود در حد اینکه زخم شده بود خون میومد هرچی پمادو اینا زدم خوبش نکرد جز روغن

2 Likes

عزیزم بیا گفتم چکار کردم بچه ها گفتن نباید دست بزنی ملاجشون فک کنم زیاد چال بشه آب از دهنشون میاد و زبونش بیرونه پسر من که اینطور نبود ولی آدمای قدیم هم بلدن ملاجشون بیارن سرجا پسر من ملاجش چال نیست

2 Likes

دست گلت درد نکنه عزیزم اره پرسیدم زن‌های قدیمی انگشت می برن تو دهنش فشار میارن میره سر جاش

2 Likes

خداروشکر

2 Likes

خداروشکر عزیزم

2 Likes

الکی ملاجشون نمیفته مال بچه تو افتاده حالا؟

2 Likes

قربونت برم :kissing_heart:

2 Likes

مرسی گلم:kissing_heart:

2 Likes

مادرشوهر من تا میدید ملاج بچه رفته تو وازلین میزد یکمی بعد سریع میومد بالا ولی اصلا دست نمیزدیم به ملاجش شما هم هر وقت دیدی خیلی گود شده چربش کن خوب میشه

2 Likes

نمی‌دونم والا نشون کسی ندادم اما چند روزه کمتر شیر میخوره یعنی میخاد بخوره ولی همش از دهنش میریزه بیرون و زود زود سینمو یا شیشه شیرو ول میکنه و تازگیام آب دهنش زیادشده عین کف شدن میشه

1 Likes

واقعا؟! من یکم روغن زیتون زدم اخه سرش همش پوست پوست شده بودم خاستم نرم شه کنده شن البته آروم اروووووم با انگشت مالیدم که پوستش کنده شه

1 Likes

بازم میگن نمالی بهتره ولی خب میشه نیم ساعت یک ساعت قبل اینکه ببری حمام چرب کنی

2 Likes

حالا خداروشکر بهتر شده
ایشالا دیگه اینجوری نشه

2 Likes

چشم ممنون عزیزم

1 Likes

ملاج نوزاد طول میکشه بسته بشه بخاطر همین چالِ تو رو خدا دستکاری نکنید. باید روند طبیعیش طی بشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.