مقدار بتا در آزمایش خون

دوستان سلام. من یک روز تاخیر در پریود داشتم 6 تا بیبی چک زدم همشون یک خط پر رنگ شد یک خط کم رنگ هر 6 تا. آزمایش خون دادم امروز بتام 57. یعنی باردارم؟ اگه آره پس چرا بتام اینقد پایینه؟

اگر یک روز از تاخیرت گذشته ۵۷ خیلی کم نیست
ممکنه لقاح هم دیرتر بوده باشه

یعنی باردارم؟ توش چیزی نوشته مثبت یا منفی :pensive:اینجام دکتر درست درمون نداره تا برم شهرم

بالای پنجاه ینی حامله

اگر نگرانی زودتر برو شهر پیش دکتر خوب
یا شنبه دوباره برو ازمایش بده ببین چقدر رفته بالا

اره شنبه دوباره میرم آزمایش ممنونم عزیزم😍

1 Likes

اره. عزیزم بالای25بارداری

اخه چندجا خوندم بتا باید بین 5 تا 426 باشه تو این هفته چهارم از lmpم. برای من 57 میگم کم نباشه مثلا بارداری پوچ یا خارج رحم باشه؟! :persevere:نگرانم

ن اون هر48ساعت دوبرابرمیش نگران نباش.چندوقت تواقدامی؟

این ماه سوم بود که اقدام میکردیم

چندسالته؟ایشاالله ک بارداری من6ماهه چشم انتظارم

26 سالم.پارسال یه دوقلو باردار بودم که تو هفته 12 دکتر بهم ختم بارداری داد😔خواست خدا بود ناراحتی نکردم دوباره 10 ماه موندم اقدام کردم
انشاا… که زود خدا بهتون یه نینی سالم و سلامت میده عزیزم توکلتون بخدا باشه. من از پارسال چشمم یکم ترسیده لحظات برام دیر میگذره اما بازم توکل بخدا

الهی.چرااونجوری شد؟

تریزومی 18 بودن نارسایی قلبی داشتن

کلا دوقلو ها جزو دسته های ریسک محسوب میشن

ایشالله این سری سالم سالم عزیزم نگران نباش اگ بارداربودی برای منم دعاکن

1 Likes

حتما عزیزم شمام دعا کن دعا خیلی تاثیر فوق العاده ای داره انشاا… که بحق صاحب این ماه همه اونایی که منتظرن خدا بهشون بچه سالم و صالح و عاقبت بخیر بده❤️🌹

3 Likes

ایشاالله من ب شوهرم میگم بیابیخیال بشیم بااین اوضاع اقتصادی میگ توحامله شومن پوشک200تومنی میخرم

1 Likes

وای مث شوهرم میگه😁خوب حق باید داد. انشاا… زودی بیاد و پوشک قیمتش پایین بیاد😁

یاسی جان شما هم برو با بیکینگ پودر تست کن
:laughing::+1:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.