مقدار اسپرم 32 میلیون

خانوم حکیمی سلام من شوهرم ازمایش اسپرم داده مقدارش32میلیون وحرکت وشکلشم نورمال بوددکترگف نرمال.امایک جاخوندم بالا50میلیون سریع ترباردارمیشن.چیزی هس ک بخوره برای تقویت؟دارو.قرص.مکمل.چیزی ک واقعاخوب باش.؟

الان افرادی ک ضعبفه دکترچی میده ک نرمال میش؟

عزيزم افرادي كه ضعيفند معمولا ويتامين اي و زينك و ويتامين سي مصرف ميكنند اما شوهر شما را نميدونم :thinking::thinking:

1 Likes

سلام عزیزم
اگر پزشک براشون دارویی تجویز نکردن پس نیازی نبوده. این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست :point_down:
در مورد همسرتان اگر شک به مشکل دارید باید آزمایش آنالیز مایع منی صورت گرفته تا بر حسب نوع مشکل، دارو تجویز گردد. مکمل هایی مثل fertilaid هم کلا به بهبود قدرت باروری مردانه کمک می کنند اما حلال همه مشکلات مردانه نیستند.

اگر دقت کنید می بینید که بر حسب مشکل باید دارو تجویز بشه، حالا همسر شما مشکلی ندارن پس نیازی نیست مصرف کنن. اما برای اینکه شما خیال تون راحت بشه می تونید ویتامین E بهشون بدید. از میوه و سبزیجات تازه بیشتر استفاده کنن. سعی کنن ناحیه تناسلی شون سرد باشه یعنی از آب داغ یا حمام داغ استفاده نکنن. لباس زیر تنگ نپوشن و به مدت طولانی ننشینند.

2 Likes

مرررسی خانوم حکیمی ک ب این زیبایی پاسخ میدین.ویتامینEمیش قرصشوازداروخونه بگیرم مصرف کنه؟قرص زینک چی؟اونم میگن خیلی برای تقویت اقایون خوبه

مرسی عزیزم اگ بگیره مصرف کنه ضررداره؟

خواهش میکنم عزیزم
بله داروخانه برید میدن بهتون نیازی به نسخه نیست

1 Likes

تقویت چیزذیگ ای هم اگ میدونین بگین بهم.دکترطب سنتی میگ سردمزاج هادیرباردارمیشن هم من هم شوهرم سردمزاجیم

عزیزم لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://mag.farzand.net/article/40804/غذاهای-مفید-برای-افراد-دچار-غلبه-سردی-و/

1 Likes

عزيزم دكتر من بدون اينكه ازمايشي ببينه همون اول كار واسه من و همسرم ويتامين اي 100 نوشت و گفت روزي 1 دونه بخوريد. ويتامين سي هم اصلا تو بدن بيش از 2 ساعت نميمونه كه بخواد رسوب كنه و مشكل ساز بشه. اصلا همين قرص جوشان ها نوعي ويتامين سي محسوب ميشند راجع به زينك اطلاع دقيقي ندارم و از داروخانه بپرسيد كه آيا مصرف خودسرانه اش مشكلي داره يا نه.
ولي اون دو تا را مصرف كنيد . البته بيش از 3 ماه مصرف نكنيد

1 Likes

از لحاظ طب سنتي جهت افزايش باروري مردان خرنوب توصيه ميشه
من خودمم سرد مزاجم و رازيانه، سياهدانه و عسل، دارچين، زنجبيل، 4 مغز و عسل مصرف ميكنم

1 Likes

بارداری؟چندوقت تواقدام بودی؟

نه عزيزم باردار نيستم متاسفانه 23 تيرماه سقط كردم، واسه همين تصميم گرفتم خوراكيهاي گرم مصرف كنم تا رحمم سرد نباشه .

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.