مغزمن موقع لیزر😂

اینو دیدم یاد ترانه افتادم:joy: @Trnee هم قیافش شبیهشه هم حرفایی ک میزنه

34 Likes

:joy::joy: این منم

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Likes

:grinning::grinning::grinning:یعنی عاشق کل کل شما دوتا خواهرم :star_struck::star_struck::star_struck:

3 Likes

:joy:کلا منو ترانه از طفولیت کل کل داشتیم

4 Likes

باحال بود دقیقا :rofl:

2 Likes

عزیزم خدا حفظتون کنه منم دوتا خواهر دارم 2،3 سال ازمن بزرگترن روم نمیشه پامو جلوشون دراز کنم :woozy_face::woozy_face::woozy_face:

4 Likes

:joy::joy: @Trnee یاد بگیر یبار دیگه پات جلوم دراز بشه پامو میکنم جلوت از پشتت دربیاد:joy:

8 Likes

هر بار میری میگی دفعه بعد عادی میشه
اما دفعه بعدم همونه

3 Likes

وای خدا نکشتت:joy::joy::joy::joy::joy:من آنقدر ازشون خجالت میکشم روم نمیشه با اسم صداشون بزنم فقط عزیزیی خواهری بهشون میگم :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

2 Likes

من نرفتم تاحالا ترانه رفته حرفایی ک میگه ب من همیناس:joy:

2 Likes

خودتم بری همین میشه

1 Likes

نه من روشو باز کردم ب خودم وگرنه میخواستم خفش کنم بچه بود مامانم سررسید نجاتش داد بعد دیدن من باهاش خیلی چپم کادوهرباربرام میگرفتن میگفتن ترانه برات خریده منم اروم میشدم کم کم یه حسایی ب وجوداومد:joy:

5 Likes

وای خدا عجب:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: چند سال بزرگتری از خواهرت؟

2 Likes

هممون ۵سال تفاوت سنی داریم مامانمو بابام ۵سال اختلاف داشتن من ۵سال بزرگتراز ترانم ترانم ۵سال بزرگتراز خواهر سومیمه اونم ۵سال بزرگتراز خواهر اخریم

3 Likes

عزیزم خدا حفظتون کنه :pray:حالا ما شش تا هر کدوم 2 سال باهم فاصله سنی داریم 3 تا خواهر باهم 3 تا برادرا بعداز من هستن برادرها رو هم با اسم صدا نمی‌زنیم مخصوصا الان که بچه هامون بزرگن بیشتر با احترام با هم حرف می‌زنیم :star_struck:

2 Likes

مرسی عزیزم همچنین :rose:نه ب نظرم ادم باید راحت باشه باخواهرش حالا خداروشکر ترانه از یه لحاظ خوبه و میشه روش حساب کرد اینه رازنگهداره یه رازایی پیش هم داریم ک یکیمون دهن واکنه دوتامون زنده ب گور میشیم:joy:و این ک منم عین خودش رازدارم هرچی دلمون بخواد بهم میگیم شوخی فحش هیشکدوم هیشکدوموجدی نمیگیریم بهم میگیم اسکل :joy::joy:خواهر پایه خوبه مثلا من یبار گوشیم صدا نمیرفت من فکر کردم مشکل از گوشیه منه بعد از ماه ها زنگ زدم ب ترانه خواب بود بدون احوال پرسی و سلام پرسیدم الو ترانه صدا میاد اونم گفت اره بعد قطع کردم:joy::joy:مکالممون درحد ۵ثانیه بود همینقد ب هم اهمیت میدیم الان من از اول تابستون ندیدمش هنوز

5 Likes

ب نظرم نریز تودلت برو بگو بهترازاینه شب و روز اذیت بشی مثل خوره بیفته ب جونت…فوقش یه مدت طولانی ناراحت میشه بعد دوباره درست میشه قرارنیس دور ازجون بکشتت ک برو بگو

2 Likes

برو مشاوره پس یا ب یکی ک میدونی مطمعنه بگو حداقل تو دلت نگه ندار ب دخترت بگو ماشالاه دیدمش خانومیه باهاش درددل کن یا مشاور برو اگه نمیتونی

2 Likes

اصلا نمیتونم اینو به هانیه بگم همه چی رو بهش میگم هیشکی اندازه هانیه بهم نزدیک نیست ولی اینو نمیتونم بگم متاسفانه اونم اذیت میشه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.