معضل صاحبخانه و مستاجر

صاحب خونه که هستیم عشقم باورود کربلایی ابولفضلم خدا صاحبخونه امون کرد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ان شاءلله خودمو ماشین دار و پولدارکنه :wink::wink::innocent: ‌دیدم شرایط،خونه شماخوبه گفتم یک سالیم مستجر خونه شمابشم :sweat_smile: ان شاءلله خدا بقیه رو صاحب خونه کنه بحق علی ع

2 Likes

نه گلم با نیلوفر جون شوخی میکنم

1 Likes

آهان :heart_eyes::kissing_heart::kissing::grinning:

ببخشید ولی کلی خندیدم:grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

حتما پیگیر باشین زودتر بنویسین تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

1 Likes

والا به خدا :joy::joy:

2 Likes

آهان :joy::joy::joy::joy: خب خداروشکر

1 Likes

چرا؟؟ :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

نه بابا تا چیزی مکتوب نباشه که نمیشه!

الان منم میتونم بگم شما به من گفتی ببعد خرداد بیا خونه ما :roll_eyes: :roll_eyes:

قرارداد تا خرداده اونام قانونی تا همون تاریخ قرارداد مهلت دارن

2 Likes

دوستان اومدم گزارش بدم بهتون
ما رفتیم دنبال کارای حکم تخلیه با یه وکیل هم صحبت کردیم خداروشکر حل شد
بهمون میدن حکم تخلیه رو
۱۵ تیر باید بریم شورای حل اختلاف تا به مستاجرمون بگن پاشه حالا اگر اون قبول کنه کارا خوب پیش میره ولی اگر قبول نکنه کار به دادگاه میکشه و یکم زمان بر میشه اما در آخر حکم تخلیه رو قاضی میده بهمون

1 Likes

دعا کنید زودتر بی دردسر ما بریم خونه مون :sob::sob::pray::pray::pray:

1 Likes

عزیزم زیاد از این موراد دیدم که تو شورای حل اخلاق مستاجر کنار میاد و خونه رو تخلیه می کنه

ولی یسری کنار نمیان که هیچ :expressionless: بدترم می کنن

امیدوارم برای شما کنار بیاد سخته بای بچه کوچیک

من خودم این درد و کشیدم خیلی سخته :pensive:

1 Likes

قربونت برم مرسی :rose::heart:
ایشالا :pray:

سلام بچه ها
ما دیروز رفتیم شورای حل اختلاف با کلی التماس و خواهش و درگیری و دعوا بهشون مهلت دادیم تا آخر مهر بمونن
پیرمرده می گفت اصلا ما نمیریم من اثاثمو میریزم تو پارکینگ نمیرم اذیت تون میکنم، همه همسایه ها از ما راضین همه از ما حمایت می کنن و …
حالا هنوز نمیدونیم صاحبخونه خودمون تا کی می ذاره ما بمونیم اینجا
ما خیلی باهاشون راه اومدیم دعا کنید اینم با ما راه بیاد
امروز همسایه روبرویی خونه خودمون زنگ زده از مستاجرمون گله و شکایت که اینا خیلی آب مصرف می کنن و … کی از اینجا میرن؟! ما هم گفتیم کاش زودتر می گفتین ما کمتر مهلت میدادیم

بچه ها ما بالاخره اسباب کشی کردیم خونه مامان اینا
البته چندتا تیکه بزرگا مونده یخچال و گازو لباسشویی و فرش و مبلارو فردا پس فردا میبریم
مستاجرمونم که بهش تا آخر مهر مهلت داده بودیم گفت خونه خریدن و اول مهر میرن ایشالا
ممنون از دعای خیر همگی تون :rose::heart::kissing_heart:

2 Likes

سلام عزیزم الهی شکر ،انشاالله این چند وقت هم زودی میگذره و میرید منزل خودتون ،توکل بخدا :pray:

1 Likes

سلام گلم
مرسییی ایشالاااا
فدات شم :heart::rose:

1 Likes

ممنون قشنگم ،خدا گل پسریت و واست حفظ کنه :kiss::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.