معرفی سالن‌های باشگاه مامی‌گپ

برای اینکه بتونیم پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم، در محیط باشگاه مامی‌گپ چندین سالن مجزا ایجاد کردیم. هر کدوم از گپ‌های ایجاد شده توسط شما عزیزان تو یکی از این سالن‌ها قرار میگیره. در ادامه توضیحاتی میدیم تا مقداری بیشتر با ماهیت سالن‌ها آشنا بشید:

سالن اصلی

تو سالن اصلی مامی‌گپ همه چی میشه نوشت! میشه در هر موردی گپ ساخت :blush: در صورتی که گپ ساخته شده شرایط انتقال به سالن‌های دیگه رو داشته باشه توسط مامی‌یارها و مامی‌ارشدها به سالن مربوطه منتقل میشه.

سالن خودمونی :smiling_face_with_three_hearts:

بعضی وقتا یه صحبت‌هایی هست که برای خودمونه! اهالی مامی‌گپ رو میگم. اینجور گپ‌ها جاشون تو سالن خودمونیه. مامی‌گپ یه محیط عمومیه و همه می‌تونن مطالبش رو مطالعه کنن. می‌تونن به راحتی وقتی دارن توی گوگل به دنبال مشکلشون می‌گردن اون رو توی مامی‌گپ پیدا کنن. یه سری مشکلات هست که شاید برای خیلی‌ها پیش بیاد و تکراری باشه، پس با یه سرچ ساده می‌تونن راه حل مشکلشون رو تو مامی‌گپ پیدا کنن. :star2:
ولی سالن خودمونی فرق داره، گپ‌های این سالن مختص بچه‌های مامی‌گپه. مطالبش رو نه گوگل می‌بینه نه کسایی که هنوز عضو مامی‌گپ نشدن.

تازه حتی وقتی هم کسی عضو میشه، تا به سطح مامی‌دوست نرسیده، باز هم این گپ‌ها رو نمی‌بینه :+1: پس دیگه خیالتون راحتِ راحت باشه …

البته شما نمی‌تونید تو سالن خودمونی گپی ایجاد کنید، در صورتی که گپی شرایط لازم برای انتقال به این سالن رو داشته باشه مامی‌یارها منتقلش می‌کنن اینجا.

سالن وی‌آی‌پی :sunglasses:

همونطور که از اسم این سالن پیداست، مخصوص بعضیاست. بعضی‌ها که نور چشمای مامی‌گپن :heart_eyes: و اون‌ها کسی نیستن جز مامی‌ارشدها. بله این سالن مختص این دسته عزیزانه و فقط مامی‌ارشدها می‌تونن توش فعالیت کنن. خوب حالا شما هم، اگه مامی‌ارشد نیستید، حسادت نکنید بهشون :blush: شما هم می‌تونید مامی‌ارشد بشید. یکم باید فعالیتتون رو بیشتر کنید. در صورتی که میخواید اطلاعات کاملتری در این مورد کسب کنین، می‌تونین مطلب «سطوح اعتماد در مامی‌گپ» رو مطالعه کنید.

سالن تبادل نظر :bar_chart:

این سالن برای اینه که از نظرات هم جویا بشیم. «نظر» در تعریف لغوی از واژه «نگر» میاد[؟] یعنی نگاه، نگرش، خودمونی‌تر بخوایم بگیم یعنی چیزی که از دل میاد، از حس میاد :thinking: ممکنه نه مصداق علمی داشته باشه نه در کل درست باشه! ولی خوب دیگه در نهایت نظره …

مثلا خیلی وقت‌ها می‌خوایم بدونیم نظر بقیه راجع به یه اسم چیه، یا مثلا نظرشون راجع به فلان بیمارستان، یا فلان محصول … همچین مواقع فقط نظرشون رو می‌خوایم، شاید به دنبال صحبت علمی نباشیم، دنبال صحبت حسی باشیم. اینجاست که کار، کاره سالن تبادل نظره. اصلا درست شده برای همین قضایا.

سالن پرسمان :question:

برخلاف سالن تبادل نظر، سالن پرسمان یه نگاه سفت و سخت کاملا علمی داره. باشه حالا نه در اون حد! ولی سعی می‌کنه تا حد ممکن علمی نگاه کنه به قضایا. یه فرقی که سالن پرسمان با بقیه سالن‌های مامی‌گپ داره اینه که پاسخ صحیح هر سوال باید توش مشخص بشه.

به عنوان مثال اگر کسی بپرسه رنگ سبز رو از ترکیب چه رنگ‌هایی درست کنم؟ باید اولین جوابی که توش رنگ زرد و آبی پیشنهاد داده شده رو به عنوان پاسخ صحیح انتخاب کنه.

یا اگر کسی بپرسه نوزاد کوچولوم شب‌ها گریه می‌کنه، چکارش کنم بهتر بشه؟ باید اولین جوابی که به واسطه اون نوزاد دلبندش دیگه گریه نکرد رو به عنوان پاسخ صحیح علامت گذاری کنه.

فایده این کار اینه که بعد از یه مدت بقیه افرادی که دنبال راه حل مشکلشون می‌گردن، به سادگی و به سرعت به جواب می‌رسن. البته تا این موضوع از قلم نیوفتاده باید بگیم که توی گپ‌های سالن پرسمان باید به کوتاهترین شکل ممکن صحبت کنیم. یعنی اینکه گپ‌هاش طولانی نشه و چت اضافی داخلشون نکنیم.

سالن هنر و تجربه :nerd_face:

میدونین که خانم‌ها ذاتاً هنرمندن و با تجربه :muscle: فقط یه سری‌ها یکم هنرمندتر و با تجربه‌ترن :ok_hand: سالن هنر و تجربه جای مناسبیه برای اینکه هنرمندترها و باتجربه‌ترها چیزایی که بلد هستن رو به بقیه یاد بدن.

تو این سالن خیلی چیزها میشه نوشت و خوند، گپ‌هایی در زمینه آشپزی، شیرینی پزی، آرایشگری، دکوراسیون، خانه داری، خیاطی، بافتنی، تکنولوژی، کارهای فنی، گل و گیاه و …

خلاصه که فکر کنیم به زودی اینجا وقت خالی برای کسی باقی نذاره …

سالن سرگرمی :game_die:

اون یه ذره وقت آزادی هم که براتون می‌مونه این سالن وظیفه داره پرش کنه!

سالن دورهمی

و اما سالن دورهمی چیست؟ :smile: اگه مامی‌گپ رو یه دورهمی بزرگ در نظر بگیریم، این سالن پر از دورهمی‌های کوچیکتره، هر دورهمی تو این سالن برای خودش یه گروه داره، اعضای هر گروه می‌تونن تو بخش دورهمی خودشون با هم گپ و گفت داشته باشن. لیست دورهمی‌های ایجاد شده رو می‌تونین توی این گپ مشاهده کنین.

سالن مامی‌گپ :star_struck:

اینجا هم که دیگه معرف حضورتون هست. اینجا چند تا بخش داره، تو بخش اصلی اطلاعیه‌ها و رویدادهای مامی‌گپی قرارداده میشه. یه بخش آموزش و راهنمایی داره که توش مطالبی در مورد طریقه استفاده از مامی‌گپ می‌نویسیم.

یکی دیگه از بخش‌هاش، بخش پیشنهاد و انتقاده که خیلی برای ما ارزش داره، چون شما تغییراتی که براتون مهمه رو اینجا برای ما می‌نویسین و چیزی که برای شما مهم باشه، برای ما مهمه …

و بخش آخرش یعنی محل پرسیدن سوالات فنی، سوالاتی که در نحوه استفاده از مامی‌گپ براتون ممکنه پیش بیاد رو میتونین اینجا بپرسین.

خلاصه ببخشین یکم طولانی شد، امیدواریم که حوصلتون رو سر نبرده باشیم :kissing_heart:

:books: آموزشهای مرتبط:

7 Likes
آموزش نحوه صحیح دسته‌بندی گپ‌ها
تازه وارد های مامی گپ
تازه اومدم مامی گپ راهنماییم کنید
منظور از بسته شدن گپ یعنی اینکه ترکید؟
😂😂چقدر کار با اینجا سختههههههه
گپ‌ ازاد 🥰
نی نی سایتیا تازه واردا بیایین
نینی سایتیا کجاییییییییین منم اومدممممممم
فاطی بیا بهم یاد بده
دوستای خوب که از نی نی سایت اومدین بیاین معرفی کنین
همبرگر هستم از سرزمین نی نی سایت😁🥳
نی نی سایت مضخرف
کاربر جدیدم از نی نی سایت اومدم 😁
منو از نی نی سایت الکی انداختن بیرون چیزی نگفته بودم
سلام من تازه اومدم 😀
استفاده از مامی گپو یادم بدید
بروز رسانی گپ ها
توصیه دوستانه من به مامی گپ
من عضو جدیدم از نی نی سایت اومدم😁
سلام به همتون🙂
چقدر رابط کاربری مامی گپ سخته
یکی بهم بگه اینجا چجوری باید باهاش کار کنم
چقدر سخته این جا .....اووف
کی منو اینجا میشناسه؟
قوانین سایت
سلااااام منم ی تازه وارد ب سایتتون😍🥰
سلام من تازه واردم جیگرااااا
طول میکشه تا ب اینجا عادت کنم😩😩
خانوما.بمن یادمیدین
آی ام تازه وارد 😄😄😄😄
تغییرات جدید مامی‌گپ تیرماه 98
یعنی چه تغییراتی قراره بدن؟!
منم اومدم خوش اومدم
به مامی‌گپ خوش آمدید 🌸🌷
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.