معرفی بیمارستان های تهران

دوستای خوب،
در این گپ بیاین در مورد بیمارستان های تهران با هم صحبت کنیم

هر کسی هر تجربه ای داره بگه مطمئنا برای بقیه خیلی مفیده

شما کدوم بیمارستان زایمان تون رو انجام دادید؟

من پسرم وبیمارستان بهمن به دنیا اوردم .عالی بودهمه چوره هرچی بگم کمه .جدای از دکترم واقعا کادرپرستاریشون رسیدگیشون عالی .حتی بعداز زایمان پرستاری میومدن وبرامون نحوه شیردهی وتوضیح میدادن.پرستارمیومد پوشک پسرم وتمیزمیکرد حتی صبح روزبعدش کاچی بهمون دادن دیگه هرچی بگم کم گفتم .محیط خودبیمارستانم آرامش بخش انگار رفتی هتل .منکه خیلی راضی بودم خیلی اگه سوالیم بازداشتین میتونم کمکتون کنم درمورداین بیمارستان

1 Likes

خصوصی بود یا دولتی؟

خصوصی

چقدر گرفتن؟

هزینه سزارین توهمه بیمارستان های خصوصی پنج ونیم تاشیش ونیمه .یک تومن هم برای وسایلی مثل لباس واینا گرفتن .البته اگه بیمه داشته باشی که خیلی کم تره هزینش

1 Likes

مرسی از اطلاعات مفیدتون

فداتون

1 Likes

دکترت کی بود عزیزم؟ بیمه هم داشتین؟
زایمانت طبیعی بود یا سزارین؟
پسرت کی به دنیا اومده؟

دکترم خانم ژیلا عابدی بودن.خیلی عالی بودن واقعا توکارشون خرف ندارن.بله بیمه پارسیان بودیم که فقط هزینه اضافی یک تومان برای لباس واینلرو دادیم.سزارین بودزایمانم وپسرم تیرماه ۹۶به دنیا اومد .خانم دکترهم دست مزدجدانمیگیرن .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.